FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Basarabenii Cer Implicarea Statului Roman In Reunificarea Statului Romania Mare

«12»
Alexandru H.31.08.2012 12:48
Alexandru H. , nu stiu ce istorie ai invatat, dar refuz sa intru in polemica cu tine. Sa auzim de bine!

 

Nici nu aveai cum... ca nu am invatat-o pe site-uri legionare. Sa auzim de bine!

MoWeed31.08.2012 13:55

Cum apar unii numai cand se posteaza pe topicele din sectiunea Romanism....

Ivanski31.08.2012 14:49

Vad ca fara sa vreau, am reinviat topicul acesta. In rest blablabla. Sa auzim de bine. BASARABIA E Romania !

1on29.09.2012 18:19
«12»