31.08.2012 12:48
Alexandru H. , nu stiu ce istorie ai invatat, dar refuz sa intru in polemica cu tine. Sa auzim de bine!
Nici nu aveai cum... ca nu am invatat-o pe site-uri legionare. Sa auzim de bine!
Alexandru H. , nu stiu ce istorie ai invatat, dar refuz sa intru in polemica cu tine. Sa auzim de bine!
Nici nu aveai cum... ca nu am invatat-o pe site-uri legionare. Sa auzim de bine!
Cum apar unii numai cand se posteaza pe topicele din sectiunea Romanism....
Vad ca fara sa vreau, am reinviat topicul acesta. In rest blablabla. Sa auzim de bine. BASARABIA E Romania !