FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi ani!

stelista_cristea30.11.2005 10:18

La multi ani! Andrei Cristea, Andrei Enescu, Andrei Speriatu

alina_mihaela30.11.2005 19:17

Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate,IUBIRE,FERICIRE,SANATATE!

LA MUNTI ANI ! Andrei Cristea

Impliniri pe toate planurile!

Motanu D30.11.2005 19:19

La multi ani celor 3 Andrei de la Steaua.

Iar lui Cristea ii urez sa dea 3 goluri in groapa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

sorin_77730.11.2005 20:59

la multi ani!

 

Pacat ca nu a inscris cu suedezi. S-a vazut ca isi doreste enorm acest lucru.

redandblue01.12.2005 06:04

s-a vazut al Cristea dupa cum alerga ca e dornic sa joace...poate joaca la Berlin titular si le da doua goluri...

FanSteaua4Life02.12.2005 19:56
Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate,IUBIRE,FERICIRE,SANATATE!

    LA MUNTI ANI ! Andrei Cristea

   Impliniri pe toate planurile!

Fara sa ma uit la nick mi-am dat seama ca esti fata... :wink:

I.N.Money03.12.2005 05:39
la multi ani!

 

Pacat ca nu a inscris cu suedezi. S-a vazut ca isi doreste enorm acest lucru.

lasa ca se pastreaza pentru o deplasare prin Bucuresti,pe care o s-o facem in retur... :wink:

armanovici03.12.2005 05:58

@fansteaua4life

 

dar din ce posteaza fara sa te uiti la nick poti sa ne spui cat are la pantof si ce culoare are la par? :)