La multi ani! Andrei Cristea, Andrei Enescu, Andrei Speriatu
La multi ani! Andrei Cristea, Andrei Enescu, Andrei Speriatu
Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate,IUBIRE,FERICIRE,SANATATE!
LA MUNTI ANI ! Andrei Cristea
Impliniri pe toate planurile!
La multi ani celor 3 Andrei de la Steaua.
Iar lui Cristea ii urez sa dea 3 goluri in groapa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
la multi ani!
Pacat ca nu a inscris cu suedezi. S-a vazut ca isi doreste enorm acest lucru.
s-a vazut al Cristea dupa cum alerga ca e dornic sa joace...poate joaca la Berlin titular si le da doua goluri...
Un gand senin si cateva soapte trimise din zari indepartate sa-ti spuna la ureche clipe curate,IUBIRE,FERICIRE,SANATATE!LA MUNTI ANI ! Andrei Cristea
Impliniri pe toate planurile!
Fara sa ma uit la nick mi-am dat seama ca esti fata... :wink:
la multi ani!
Pacat ca nu a inscris cu suedezi. S-a vazut ca isi doreste enorm acest lucru.
lasa ca se pastreaza pentru o deplasare prin Bucuresti,pe care o s-o facem in retur... :wink:
@fansteaua4life
dar din ce posteaza fara sa te uiti la nick poti sa ne spui cat are la pantof si ce culoare are la par? ![]()