FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricou

francisc.steaua12.02.2010 20:16

buna ziua

de unde as putea sa fac rost de tricoul acela cu " 62 de ani de glorie" ?

 

multumesc

AG12.02.2010 21:35

wtf?

MoWeed12.02.2010 21:40

Cred ca te referi la tricoul cu "62 ne vrem clubul inapoi"

Costi12.02.2010 23:20

salut francisc,

tricourile cu 62-ne vrem clubul inapoi s-au distribuit la marsul din vara. din pacate s-au epuizat toate atunci, cererea fiind foarte mare, si nu stiu daca o sa mai apucam sa facem inca o serie. oricum, vor aparea materiale noi pentru suporteri, si iti vei putea comanda atunci.

francisc.steaua13.02.2010 15:57

ok..multumesc

 

nEbuniE04.09.2010 11:36

Mai sunt tricouri ??

Costi04.09.2010 11:39

da, mai sunt

crx16.09.2010 23:15
da, mai sunt

cele cu 62....?

ce pret?

NicoSoulSteaua17.09.2010 05:31

cu "62" nu mai sunt

mai avem cu "63" la pretul de 38 ron si cu AISS la pretul de 30 ron .

Costi17.09.2010 08:51

intamplator am mai gasit 3 tricouri cu 62, ratacite printre celelalte. 2M si 1S. Asadar, daca le vrea cineva, sariti cu 2 degete sus.

crx17.09.2010 10:04
intamplator am mai gasit 3 tricouri cu 62, ratacite printre celelalte. 2M si 1S. Asadar, daca le vrea cineva, sariti cu 2 degete sus.

 

vreau eu un M

Andrei*17.09.2010 10:34
intamplator am mai gasit 3 tricouri cu 62, ratacite printre celelalte. 2M si 1S. Asadar, daca le vrea cineva, sariti cu 2 degete sus.

 

 

am sarit cu doua degete sus :)) vreau si eu unul M

Costi17.09.2010 10:38

@ Andrei, din pacate ai sarit prea tarziu. Pe langa crx m-a mai rugat cineva pe privat, tot pentru M, deci cei 2 sunt prioritari in momentul de fata. Este liber la S, daca vrei :)

Andrei*17.09.2010 10:43
@ Andrei, din pacate ai sarit prea tarziu. Pe langa crx m-a mai rugat cineva pe privat, tot pentru M, deci cei 2 sunt prioritari in momentul de fata. Este liber la S, daca vrei :)

 

 

S cred ca mi-e mare! :)) asta e! daca se razgandeste unul dintre ei sau mai gasesti "alt ratacit" da un semn.multumesc!

nykkuu23.10.2010 10:10

de unde pot cumpara un trening albastru nike cu Steaua

rezistenta_ultras23.10.2010 10:24
de unde pot cumpara un trening albastru nike cu Steaua

Complex Obor,aleea principala,intreaba de Mitu a lu' Caran si te rezolva.

Daniel-Ionut23.10.2010 12:16

Acum intrebarea este... in ce sens il rezolva? :D

albanezul30.11.2010 21:47
Acum intrebarea este... in ce sens il rezolva? :D

in sensul acelor de ceasornic.