FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii - Nhl 09

RobYnho11.02.2010 16:54

Orice fel de sugestie privind desfasurarea campionatului urmator de NHL 09, este bine-venita.

AG11.02.2010 17:08

1. Se alege o echipa fixa cu care se va juca ( obligatoriu nhl ori alte ligi , fara echipe "all star" sau internationale )

2. Setarile jocului :

- nivel : dificult

- rulles: nhl

- time : 5 minutes

3. Setari grafica - toate la jumatate

4. Se va juca tur-retur

5. Daca la final doua sau mai multe echipe se vor afla la egalitate de puncte se va juca play-off

Daniel-Ionut11.02.2010 17:19

Sa se joace tot sistemul asta sau campionat, dar neapart tur-retur, ca sa fie mai multe meciuri intr-un sezon.

 

Semifinalele tot tur-retur

Iar finala cel mai bun din 3 + finala mica 1 singur meci

 

Si eu sa joc cu Anaheim Ducks!

RobYnho11.02.2010 17:22
Si eu sa joc cu Anaheim Ducks!

 

Uite, ma, ca ti s'a implinit dorinta. :))

Daniel-Ionut11.02.2010 17:23
Uite, ma, ca ti s'a implinit dorinta. :))

 

Asta'i pohta ce'am pohtit! :happy:

AG11.02.2010 17:24

bai, mai bine facem sezon, oricum suntem 7-8 insi ..

RobYnho11.02.2010 17:26

Cred ca ne vom strange vreo 10.

Daniel-Ionut11.02.2010 17:28
Cred ca ne vom strange vreo 10.

 

Daca suntem 10 eu zic sa fie 2 grupe de cate 5, si sa se joace tur-retur.

Primii 2 se califica in semifinale (tur-retur)

Finala (cel mai bun din 3)

RobYnho11.02.2010 17:34

Nu e o idee rea.

Nyghty11.02.2010 17:47

Off:Da' de ce trebuie sa fie grafica la mediu? :hmmm:

On:Ar fi interesant sa facem sezon,dupa cum a propus AG.

RobYnho11.02.2010 17:53
Off:Da' de ce trebuie sa fie grafica la mediu? :hmmm:

 

Pentru ca sa se miste bine si sa nu ai lag.

Nyghty11.02.2010 17:56
Pentru ca sa se miste bine si sa nu ai lag.

Ok,multam.

Maye12.02.2010 02:04

Ala care termina pe ultimul loc sa primeasca de baut de la toti.

iNsTiGaToR12.02.2010 08:31
Ala care termina pe ultimul loc sa primeasca de baut de la toti.

 

Ma inscriu atunci :))

RobYnho12.02.2010 09:58
Ala care termina pe ultimul loc sa primeasca de baut de la toti.

 

Betiv notoriu.

Maye12.02.2010 10:18
Betiv notoriu.

Multumesc pentru compliment.

iNsTiGaToR12.02.2010 18:44

Maye, ne batem la ultimu loc? :)))