Orice fel de sugestie privind desfasurarea campionatului urmator de NHL 09, este bine-venita.
Orice fel de sugestie privind desfasurarea campionatului urmator de NHL 09, este bine-venita.
1. Se alege o echipa fixa cu care se va juca ( obligatoriu nhl ori alte ligi , fara echipe "all star" sau internationale )
2. Setarile jocului :
- nivel : dificult
- rulles: nhl
- time : 5 minutes
3. Setari grafica - toate la jumatate
4. Se va juca tur-retur
5. Daca la final doua sau mai multe echipe se vor afla la egalitate de puncte se va juca play-off
Sa se joace tot sistemul asta sau campionat, dar neapart tur-retur, ca sa fie mai multe meciuri intr-un sezon.
Semifinalele tot tur-retur
Iar finala cel mai bun din 3 + finala mica 1 singur meci
Si eu sa joc cu Anaheim Ducks!
Si eu sa joc cu Anaheim Ducks!
Uite, ma, ca ti s'a implinit dorinta. ![]()
Uite, ma, ca ti s'a implinit dorinta.![]()
Asta'i pohta ce'am pohtit! ![]()
bai, mai bine facem sezon, oricum suntem 7-8 insi ..
Cred ca ne vom strange vreo 10.
Cred ca ne vom strange vreo 10.
Daca suntem 10 eu zic sa fie 2 grupe de cate 5, si sa se joace tur-retur.
Primii 2 se califica in semifinale (tur-retur)
Finala (cel mai bun din 3)
Nu e o idee rea.
Off:Da' de ce trebuie sa fie grafica la mediu? ![]()
On:Ar fi interesant sa facem sezon,dupa cum a propus AG.
Off:Da' de ce trebuie sa fie grafica la mediu?![]()
Pentru ca sa se miste bine si sa nu ai lag.
Pentru ca sa se miste bine si sa nu ai lag.
Ok,multam.
Ala care termina pe ultimul loc sa primeasca de baut de la toti.
Ala care termina pe ultimul loc sa primeasca de baut de la toti.
Ma inscriu atunci ![]()
Ala care termina pe ultimul loc sa primeasca de baut de la toti.
Betiv notoriu.
Betiv notoriu.
Multumesc pentru compliment.
Maye, ne batem la ultimu loc?
)