FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegere Echipe

«12»
RobYnho09.02.2010 10:58

1.mihai1411 - Barcelona

2.roby29steaua - Real Madrid

3.f1or_cs - Inter

4.marianbolohan - Chelsea

5.niculaeflorinel - Manchester United

6.peridrome - Arsenal

7.badboy_steaua - Juventus Torino

8.s3rgyu_adriano_13 - Liverpool

9.ronaldo_0201 - A.C Milan

10.heruand20 - Manchester City

11.sory_2812 - Bayern Munich

12.klaus_e89 - Tottenham Hotspur

13.ady_adinho - Valencia

14.i0nutz - Aston Villa

15.blind1ro - A.S Roma

16.dmcozmin - Atletico Madrid

17.danny_racari_92 - Rubin Kazan

mihai141109.02.2010 11:45

1.mihai1411-Barcelona

RobYnho09.02.2010 12:24

2.roby29steaua - Real Madrid

F1oRinho09.02.2010 14:24

3.f1or_cs Inter

RobYnho11.02.2010 10:01

Ne miscam si noi ?

f234567k11.02.2010 11:46

Marian a promis ca-si alege in seara asta. Era nehotarat ieri :D

RobYnho11.02.2010 12:00

Asteptam. :)

marianb11.02.2010 16:03

4.marianbolohan - Chelsea

Allexx10x11.02.2010 19:56

5. niculaeflorinel - Manchester Utd

f234567k11.02.2010 20:17

6.peridrome-Arsenal

BADboySteaua12.02.2010 15:06

7. badboy_steaua ------> Juventus

Sergyu1612.02.2010 15:11

8.s3rgyu_adriano_13 - Liverpool YNWA

ronaldo_020112.02.2010 15:14

ronaldo_0201--->Ac Milan

Viper2212.02.2010 15:31

10.heruand20 - Manchester City

s0r1n11113.02.2010 10:31

11.sory_2812 - Bayern Munchen

BAF-kimi13.02.2010 10:49

Acum pot sa-mi aleg si eu? :hmmm:

RobYnho13.02.2010 10:51

Nu. Nici mcar nu stii daca esti sau nu admis in campionat.

cozmin13.02.2010 11:50

baf kami cred ca mi-am anuntat intentia de a participa in campionat dinaintea ta, si daca vom avea amandoi privilegiul sa fim acceptati, cred ca e de cuviinta sa -mi aleg echipa primul .

BAF-kimi13.02.2010 11:56

Ok, nu e nicio prolema daca iti alegi echipa inaintea mea.

cozmin13.02.2010 12:08

btw, pe cine vrei sa-ti iei?

RobYnho13.02.2010 12:11

Ba, baieti, aveti rabdare. Dupa ce se vor termina testarile si daca veti fi admisi, veti afla si criteriul dupa care va veti alege echipele.

BAF-kimi13.02.2010 12:18

Valencia.

cozmin13.02.2010 12:38

Nu vreau sa fiu rautacios si nici inteles gresit, dar parca prea ne luati de prosti si degajati asa un aer de superioritate cu "testarile" voastre. Pana la urma ce mare ca-cat vreti sa testati? ca eu joc cu qw si n-am voie sau ce? in fotbal nu exista pasele cu bolta? de cand e regula in fotbal ca sa sutezi la poarta dupa ce ai construit numai prin pase pe jos?

 

RobYnho13.02.2010 12:59

Esti prea prost informat/documentat. Testam conexiunea, testam daca ai ip rootabil ( posibilitatea de a putea da host ), ceea ce tu nu aveai cand te'a testat Mihai. Regulile campionatului nu sunt de azi, sunt fixe si sunt create de Ionut. Avem tot dreptul de a ne alege viitorii concurenti, atata timp cat campionatul a fost infiintat de Ionut la sugestia lui SteauaToronto prin 2006.

Inainte de toate, mai intrati si pe la regulament si documentati'va. Regulile nu se vor schimba, doar pentru ca unul sau altul nu indeplineste cerintele intrarii in campionat si este iritat.

Nu este nimeni superior aici si chiar s'au legat tovarasii de pe urma acestui campionat.

cozmin13.02.2010 13:12

Nu am ip routabil pentru ca la fel cum i-am zis si celui ce m-a testat sunt plecat de acasa, acolo am net de la fyberlink ceea ce inseamna ca e totul in regula. Nu o sa incerc eu sa va schimb regulamentele, Doamne fereste, doar ca atunci cand am fost testat, faza cu qw mi-a fost imputata si m-am simtit un pic lezat legat de acest aspect.Joc aproape zilnic amicale atat cu peridrome cat si cu heruand, ei va pot confirma daca este in regula conexiunea mea sau nu.

Iar "prea prost" documentat/informat nu-mi suna deloc bine.

«12»