Cei care prefera simulatoarele pe calculator a sportului rege stiu ca a aparut pe piata de vreo 2-3 ani un concurent serios al celebrei serii FIFA...se numeste Pro Evolution Soccer....voi pe care-l preferati?
Cei care prefera simulatoarele pe calculator a sportului rege stiu ca a aparut pe piata de vreo 2-3 ani un concurent serios al celebrei serii FIFA...se numeste Pro Evolution Soccer....voi pe care-l preferati?
Eu joc Fifa din '98 asa ca e evident ce prefer :twisted:
La jocuri de tip manager, insa, Football Manager cred ca surclaseaza TCM si Fifa Manager ! Si nu ma refer doar la versiunule 2006 !
Eu joc Fifa din '98 asa ca e evident ce prefer :twisted:La jocuri de tip manager, insa, Football Manager cred ca surclaseaza TCM si Fifa Manager ! Si nu ma refer doar la versiunule 2006 !
Football Manager a bagat in 2005 divizia A si B...si erau facuti ca lumea... :o insa cu timplul sa vezi ca daca astia de la EA nu fac ceva PES o sa-i ia locul...
Eu nu am jucat PES....sunt fan fifa ![]()
Eu joc Fifa din '98 asa ca e evident ce prefer :twisted:La jocuri de tip manager, insa, Football Manager cred ca surclaseaza TCM si Fifa Manager ! Si nu ma refer doar la versiunule 2006 !
Football Manager a bagat in 2005 divizia A si B...si erau facuti ca lumea... :o insa cu timplul sa vezi ca daca astia de la EA nu fac ceva PES o sa-i ia locul...
Din partea mea n-au decat sa iasa cei de la EA de pe piata. Desi imi plac simulatoarele gen FIFA, PES, etc, prefer jocurile de tip manager, unde cei de la EA au fost depasiti de ceva timp.
Football Manager o fi avand divizia A incepand cu 2005, dar si versiunuile precedente de Championship Manager au fost faine. Mult peste produsele similare ale EA al caror singur avantaj era grafica 3D.
si eu sunt fan FIFA
FIFA 2005 so 2006 ...sunt super...+ k PES mananca prea multe resurse !!!!!!!
PES
PES all the way.
Hmm... asta-i intrebare de genul: Pele sau Maradona...
Care cu trecerea anilor s-ar putea transforma intr-o comparatie intre Barca si o echipa din Andorra :lol: ..
Pro Evolution Soccer 5 depaseste Fifa 2006 prin realism... in schimb Fifa depaseste prin grafica ... prefer PES totusi .