"IN VEDEREA MECIULUI CU HALMSTADS DE MIERCURI 30.11.2005 - ORA 21:45 - CONDUCEREA CLUBULUI Steaua VA INTREPRINDE TOATE DEMERSURILE PE LANGA ADMINISTRATIA RATB PENTRU A ADAPTA PROGRAMUL MIJLOACELOR DE TRANSPORT IN COMUN LA ORA DE TERMINARE A MECIULUI."
site-ul www.steauafc.ro
Sa umplem TEMPLUL fratiilor sa vada "blonzii" ce-nseamna Steaua!!!
PENTRU Steaua/NE DAM VIATA!!!
