FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu totii in GHENCEA!!!

zipper26.11.2005 19:02

"IN VEDEREA MECIULUI CU HALMSTADS DE MIERCURI 30.11.2005 - ORA 21:45 - CONDUCEREA CLUBULUI Steaua VA INTREPRINDE TOATE DEMERSURILE PE LANGA ADMINISTRATIA RATB PENTRU A ADAPTA PROGRAMUL MIJLOACELOR DE TRANSPORT IN COMUN LA ORA DE TERMINARE A MECIULUI."

site-ul www.steauafc.ro

 

 

Sa umplem TEMPLUL fratiilor sa vada "blonzii" ce-nseamna Steaua!!!

 

PENTRU Steaua/NE DAM VIATA!!!

bebeto26.11.2005 20:25

mai bine-l puneau la 12,45.sau gindit mult cind au ales ora asta.multi suporteri au nevoie sa schimbe mai multe mijloace de transport ca sa ajunga acasa.

I.N.Money26.11.2005 20:29

E ora de Champions League....sa ne obisnuim pentru la anul :lol: :lol: :lol:

lbj26.11.2005 22:29

hmmmm...nu s-au gandit...au fost obligati de catre UEFA sa stabileasca ora asta.

sorin_77727.11.2005 06:23

Putea sa nu fie nici un RATB, vin pe jos daca e nevoie. Traversez tot bucurestiul, pentru Steaua merita orice.

Un!t3d Roon3y27.11.2005 06:28

Corect!!!!Dar dak pierde nu e prea bine sa mergi juma d Bucuresti p jos... 8)

brav027.11.2005 08:36

Ultima data in Cupa UEFA acasa, in meciul cu Lens, am ajuns la stadion cu tractorul, intr-o remorca lunga. Se circula infernal, iar autobuzele erau full.

Marcu^27.11.2005 08:55

Dupa doua etape de suspendare baietii trebuie sa vada ca suporterii nu au uitat sa cante si sa-si sustina favoritii.Asa ca trebuie sa fim alaturi de ei cu mic cu mare,indiferent de ora!

Un!t3d Roon3y27.11.2005 10:20

Cu 25.000 d oameni in tribune dornici sa vada spectacol nici dak vor nu ar putea pierde meciul d miercuri !!!! :)

FANATIK RED-BLUE27.11.2005 11:56

Prezent in peluza magica :D ...........

Offf Doamne, mult a mai trecut de la un meci pe Ghencea. Sper ca stadionul sa fie full si atmosfera cat mai infernala, sa demonstram inca o data si baietilor blonzii, ca suntem invincibilii pe Ghencea (cel putin in UEFA)

zarboss27.11.2005 18:04
E ora de Champions League....sa ne obisnuim pentru la anul  :lol:  :lol:  :lol:

bine zis ... :twisted:

Bodanel28.11.2005 04:31

eu zic ca daca vrei sa ajungi te combini 3 tipi la un taxi si ajungi pana undeva aproape de stadion si pe urma pe jos si nu dai mai mult de 50000 de caciula asa ca la stadion.

Un!t3d Roon3y28.11.2005 10:09

Sau mai bine te combini cu tranvaiu 41 :D Cu ala esti sigur ca ajungi :D:D

Bisquit28.11.2005 10:11

Sper sa fie un stadion plin si o atmosfera cum numai noi stim sa facem......E o noapte magica in Ghencea cu MAGICA Steaua......

Asa ca hai cu toti la stadion!!!!!

 

 

 

P.S. Eu vin din provincie si nu ma vait ca voi.....

Ce e asa de complicat??!!! :roll:

bebeto28.11.2005 11:27

eu unu ma duc cu masina asa ca n-am probleme,dar m-am gindit ca stadionul n-o sa fie plin deoarece altii nu au cu ce sa se intoarca dupa 12 noaptea.vom vedea daca am dreptate sau nu.eu sper sa ma insel.

 

FORZAA Steaua!!!

Grinch28.11.2005 15:14

Iar raman in gara pana la 5:10 dimineata :cry:

Motanu D28.11.2005 15:17
Iar raman in gara pana la 5:10 dimineata  :cry:

Nu esti singur. Mai vin si altii din provincie...

Grinch28.11.2005 15:19

Da logic !

sergiu_titan28.11.2005 15:33

Daca batem nu mai conteaza nimik ... stam si bem toata noaptea doar e sarbatoare cand joaca Steaua.

noname_fu28.11.2005 17:49
Sau mai bine te combini cu tranvaiu 41  :D  Cu ala esti sigur k ajungi  :D  :D

 

ajungi batut sau cum ? :D

iancu dragosh28.11.2005 18:43

Nu avem de ce sa ne facem griji, stadionul o sa fie arhiplin. Am fost astazai sa cumpat bilete pentru niste prieteni iar la tribuna I nu mai aveau locuri la vanzare decat in primele trei locuri. Asadar semne bune, se anunta o seara magica pe Ghencea.

FanSteaua4Life28.11.2005 20:38
Da logic !

Ai fost cumva la meciul cu Dinamo cu inca 2 prieteni si ati stat cu mine in gara???Sau cumva te confund???

Grinch29.11.2005 16:05
Da logic !

Ai fost cumva la meciul cu Dinamo cu inca 2 prieteni si ati stat cu mine in gara???Sau cumva te confund???

 

Ma confunzi .

redandblue29.11.2005 16:22
Iar raman in gara pana la 5:10 dimineata  :cry:
In ce gara stai frate ca sa stiu sa vin si eu sa trajem o bauta c-a batut Steaua...?
Grinch30.11.2005 09:09

Din pacate nu mai stau in gara , am facut rost de masina :)