FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilet Hockey

mstef24.01.2010 10:06

Daca i-a ramas cuiva un bilet de sambata de la hochei sa ma anunte.

 

tn2_1279292198_P15.jpg

bodanelu24.01.2010 10:30

mie. cred ca-l am prin buzunar la geaca. De ce?

AG24.01.2010 10:38

cat dai pe el ?:))

mstef24.01.2010 13:14

Spuneti cat vreti pe el. Vreau o bucata.

Marius24.01.2010 13:16

ti-l dau moca, mai ales daca esti colectionar :)

mstef24.01.2010 13:27

Sunt colectionar si rar gasesc bilete de la alte sporturi decat fotbal (mai am de pe la rugby). La meci din pacate n-am putut ajunge fiind plecat din oras, dar sambata viitoare cu siguranta voi fi prezent.

Mersi de ajutor, cum facem sa ajunga la mine?

Marius24.01.2010 13:30

atunci cel mai usor e sa ti-l aducem, eu sau bodanelu, la meciul de sambata.

mstef24.01.2010 13:34

Ok, atunci va dau eu un PM vineri ca sa nu uitati :)

Marius24.01.2010 13:37

perfect

bodanelu24.01.2010 14:10

eu mai am si de la meciul cu Brasov si meciul cu progym. cred.. daca vrei..

fredysteaua24.01.2010 22:26

am si eu destule bilete de la destule sporturi ... am vrut sa colectionez dar am o mica panarama de frate care nu ma lasa sa fac acest lucru :)) da-mi un buzz pe mess si vorbim ssa ti le dau tie :) ceau

mstef07.02.2010 21:22

Caut bilete.

mstef08.02.2010 07:37

Am nevoie de biletul de astazi de la hochei (Steaua - Miercurea Ciuc - 07.02.2010), nu am reusit sa ajung fiind la munca. Pot sa dau la schimb un bilet de la meciul de sambata (06.02.2009) sau cum ne intelegem. PM cine detine bilete cu Steaua de la orice sport.

Elvis08.02.2010 07:49
Am nevoie de biletul de astazi de la hochei (Steaua - Miercurea Ciuc - 07.02.2010), nu am reusit sa ajung fiind la munca. Pot sa dau la schimb un bilet de la meciul de sambata (06.02.2009) sau cum ne intelegem. PM cine detine bilete cu Steaua de la orice sport.

Am un bilet de la hochei din 30.01.2010 si unul din 07.02.2010 .

Le dau la schimb cu un apartament de 2 camere (preferabil in sectoarele 1,4,5 sau 6) .

:yes:

Imi aduci aminte la urmatorul meci, la urmatoarea sedinta, sau vb pe pm .

 

PS : confort 1 :D

Daniel-Ionut08.02.2010 08:40
Am nevoie de biletul de astazi de la hochei (Steaua - Miercurea Ciuc - 07.02.2010), nu am reusit sa ajung fiind la munca. Pot sa dau la schimb un bilet de la meciul de sambata (06.02.2009) sau cum ne intelegem. PM cine detine bilete cu Steaua de la orice sport.

 

Am incercat si eu sa strang in ultimii ani... da' nu prea a tinut :D

Am ceva bilete de la echipa de fotbal... ce mi'au mai ramas prin buzunare :)