Dragi Stelisti, se apropie Sarbatorile. Propun ca pe acest topic sa spunem ce credem ca fac jucatorii si conducera de Sarbetori.
Dragi Stelisti, se apropie Sarbatorile. Propun ca pe acest topic sa spunem ce credem ca fac jucatorii si conducera de Sarbetori.
i-l asteapta pe mos craciun!
chiar asa,te-ai gindit mult la subiectul asta sau ti-a venit asa de odata.
pina una alta hai la multi ani!!
o brad frumos....o brad frumos...
Sunt de acord ca trebuia sa-l pun la "discutii libere" dar nu sunt de acord cu "il asteapta pe Mos Craciun" :evil: daca nu stiai nu mai cred in Mosu' de la 7 ani.
de sarbatori cred ca Jiji o sa-si ia un tablou cu oi... si un breloc la maybach
de Craciun cred ca toti stelistii il rup in bataie pe Mos Craciun, ca prea se risca saracu' in echipamentu' ala roshu cu blanitza alba... :lol:
Eu cred ca de sarbatori:
-Nesu o sa picteze un tablou cu bradutul sfant si o sa se pregateasca pentru filmarile la Harry Potter V...
-Gigi o sa taie porcul si panglica de la casele Vadul Rosca,
-Oleg o sa bea vodka cu Redbull,
-Meme o sa se uite la Local Kombat pe Pro TV,
-Petrica Marinica o sa mearga cu Steaua sus rasare,
-Florentin o sa danseze pana in zori cu prelungirea contractului in buzunarul de la spate,
-Cristea se va antrena pe Playstation"free practice",
-Oprita o sa isi cumpere un tub de Revulsin,
-Lovin o sa isi ajute mamica sa puna globurile in varful bradului
-Goian o sa doarma seara de ajun la soacra lui in apartament...
-Radoi o sa isi petreaca sarbatorile pe omenie la familia Piturca
-Ogararu se va uita cu Lucian Viziru la episodul XXIIIdin Lacrimi de iubire,episodul in care Nicoleta se baga in patul lui Lucian
-Nicolita va umbla cu sorcova,
-Paraschiv va bea zeama de varza murata,
-Iacob is va cumpara Clearasil,
-Dinita va achizitiona o trotineta in leasing,
-Bostina nu va face nimic,
-Dica is va cumpara ultimul aparat pt corectat paranteze..
si nu in ultimul rand Agoniseala va studia noul regulament FRF..
In rest bafta tuturor si Sarbatori fericite!!
Ce sadica esti , foarte frumos :twisted:
poa facem un cocktail din sange de caine ,de rapidist si de oltean... :twisted: :twisted: :twisted: