FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se apropie Sarbatorile!

FANATIK RED-BLUE22.11.2005 17:28

Dragi Stelisti, se apropie Sarbatorile. Propun ca pe acest topic sa spunem ce credem ca fac jucatorii si conducera de Sarbetori.

bebeto23.11.2005 04:23

i-l asteapta pe mos craciun!

 

chiar asa,te-ai gindit mult la subiectul asta sau ti-a venit asa de odata.

 

pina una alta hai la multi ani!!

 

o brad frumos....o brad frumos...

FANATIK RED-BLUE23.11.2005 07:29

Sunt de acord ca trebuia sa-l pun la "discutii libere" dar nu sunt de acord cu "il asteapta pe Mos Craciun" :evil: daca nu stiai nu mai cred in Mosu' de la 7 ani.

zarboss23.11.2005 10:29

de sarbatori cred ca Jiji o sa-si ia un tablou cu oi... si un breloc la maybach

l_crookz28.11.2005 01:34

de Craciun cred ca toti stelistii il rup in bataie pe Mos Craciun, ca prea se risca saracu' in echipamentu' ala roshu cu blanitza alba... :lol:

armanovici28.11.2005 15:37

Eu cred ca de sarbatori:

 

-Nesu o sa picteze un tablou cu bradutul sfant si o sa se pregateasca pentru filmarile la Harry Potter V...

 

-Gigi o sa taie porcul si panglica de la casele Vadul Rosca,

-Oleg o sa bea vodka cu Redbull,

-Meme o sa se uite la Local Kombat pe Pro TV,

-Petrica Marinica o sa mearga cu Steaua sus rasare,

-Florentin o sa danseze pana in zori cu prelungirea contractului in buzunarul de la spate,

-Cristea se va antrena pe Playstation"free practice",

-Oprita o sa isi cumpere un tub de Revulsin,

-Lovin o sa isi ajute mamica sa puna globurile in varful bradului

-Goian o sa doarma seara de ajun la soacra lui in apartament...

-Radoi o sa isi petreaca sarbatorile pe omenie la familia Piturca

-Ogararu se va uita cu Lucian Viziru la episodul XXIIIdin Lacrimi de iubire,episodul in care Nicoleta se baga in patul lui Lucian

-Nicolita va umbla cu sorcova,

-Paraschiv va bea zeama de varza murata,

-Iacob is va cumpara Clearasil,

-Dinita va achizitiona o trotineta in leasing,

-Bostina nu va face nimic,

-Dica is va cumpara ultimul aparat pt corectat paranteze..

 

si nu in ultimul rand Agoniseala va studia noul regulament FRF..

 

In rest bafta tuturor si Sarbatori fericite!!

stelizta28.11.2005 16:26
totzi` :twisted:
Grinch29.11.2005 15:47

Ce sadica esti , foarte frumos :twisted:

redandblue29.11.2005 16:19

poa facem un cocktail din sange de caine ,de rapidist si de oltean... :twisted: :twisted: :twisted: