FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpar Mousepad STEAUA!

sigi22.11.2005 14:34

de unde pot sa cumpar mousepad cu Steaua :?: :?:[/b]

Motanu D22.11.2005 14:40

Nu cred ca exista asa ceva pe piata. Doar la comanda... Ar fi bine daca ar produce cineva si astfel de accesorii cu Steaua...

lbj23.11.2005 18:52

pai poti sa te duci in Unirea de exemplu...cu o poza cu Steaua pe discheta sau cd, si poti sa iti imprimi poza pe un pad foarte lejer. Preturile nu l cunosc...de asemenea exista imprimerie pe tricouri/paduri/etc...si in pasaj la Universitate

sigi24.11.2005 09:44

eu sunt din zalau si nu prea ma vad in curand prin Bucuresti......cu cea mai mare placere m-as duce sa imi fac un asemenea pad

DTP-Ludacris07.04.2006 17:02

da ar fi super sa am mousepad cu Steaua.... :lol:

 

pacat k nu prea se gaseste...