FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MIRCEA SANDU REALES

bogdan_p21.11.2005 17:53

Mare lovitura primita sub centura de fratii Becali,care au investit enorm de multi bani in campania lui Gica Popescu,incercand sa-l instaleze la sefia federatiei cu interesul clar de a putea coordona suta la suta fotbalul romanesc si implict sa instaureze era Dinamo.Ati vazut cati bani au fost aruncati presei, care l-a atacat din toate partile pe Sandu.Nu vreau sa fiu inteles gresit,Nasu eun presedinte prost pt federatia romana,daca as putea l-as impusca in gura,dar,decat giovani si Victor si marioneta lor Popescu,prefer pe Sandu.Sper sa se vada si rezultatele,sa ii vad pe caini cum se chnuiesc sa bata un meci acasa,fiind invatati sa aibe blaturi,sa il vad pe Sandu si comisiile lui cum ataca Dinamo, deoarece au sustinut pe Popescu,sa il vad pe craciunescu care poza atat in victima,ce fel de arbitraje va atrage prin pozitia lui la Poli,:))craciunescu care,va vine sa credeti sau nu, noapte de noapte joaca table si rumi cu giovani, sunt prieteni la catarama.Cred ca putem sa radem usurati acum!!!Daca ar fi iesit Popescu cred ca ar fi fost jale:fotbalistii ar fi fost siliti sa semneze cu ism ca sa ajunga la echipa nationala.Voi ce ziceti?

George Stan21.11.2005 18:06