Cu ocazia Congresului al naptispelea al partidului pupincurist roman, s-a decretat zi de doliu national in memoria topicului care a fost si nu mai este.
Asadar, dragi tovarasi si cretini, cu durere-n bula si lacrimi in cot, va anuntam plecarea timpurie dintre noi a topicului Lua-te-as la misto.
Vom purcede indata la deschiderea unui nou topic, cu un nou titlu si o noua abordare, menita sa va va faca sa pierdeti si mai mult timp postand aceleasi comentarii plictisitoare, aceleasi aluzii cu tenta gay si a vesnicelor frustrari interioare.
--
Ce titlu vreti sa aiba noul topic?
