FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rebranding, Tovarasi...rebranding

Azzido10.01.2010 23:45

Cu ocazia Congresului al naptispelea al partidului pupincurist roman, s-a decretat zi de doliu national in memoria topicului care a fost si nu mai este.

Asadar, dragi tovarasi si cretini, cu durere-n bula si lacrimi in cot, va anuntam plecarea timpurie dintre noi a topicului Lua-te-as la misto.

Vom purcede indata la deschiderea unui nou topic, cu un nou titlu si o noua abordare, menita sa va va faca sa pierdeti si mai mult timp postand aceleasi comentarii plictisitoare, aceleasi aluzii cu tenta gay si a vesnicelor frustrari interioare.

 

--

Ce titlu vreti sa aiba noul topic?

AG10.01.2010 23:56

aa.. lua-te-as la ...

1on11.01.2010 00:18

"Lua-te-aș la misto din nou"

sau, "Lua-te-aș la misto a doua oară", presupunand că si acela va fi inchis si va exista altul.

AG11.01.2010 00:20
"Lua-te-aș la misto din nou"

 

super tare asa

john_8611.01.2010 00:57
"Lua-te-aș la misto din nou"

sau, "Lua-te-aș la misto a doua oară", presupunand că si acela va fi inchis si va exista altul.

 

Relua-te-as la misto

Maye11.01.2010 02:31

ocomsumati podzelor.

*Alecs*11.01.2010 09:43

Sa-i pis in freza

 

sau

 

Lua-te-as la misto la MAXIM (MAXIM am spus!)

Marius11.01.2010 09:57

plm, se pierde tot farmecul.

*Alecs*11.01.2010 10:08

Pt nostalgici:

 

Tot ce luam la misto si pentru ce intram pe forum de cand ma stiu

A disparut.. si poate doar din inertie mai vreau acum aici sa fiu

STELIST 8611.01.2010 10:13

Traiasca Romania ???:)):)

KuzMaN11.01.2010 10:15

Dati-ne topicul inapoi, asta este un gunoi! :D

STELIST 8611.01.2010 10:16

UE Jiji?:))

Dragoshel11.01.2010 10:20

ce topic ma NIMIC!!!

 

nu se mai deschide nimic.

STELIST 8611.01.2010 11:36

Da de ce nenea'?:D:)

MoWeed11.01.2010 12:13

Topicul a disparut, a ramas doar ura

Fane11.01.2010 12:15

sau...Actiunile voastre ne alimenteaza ura :whistle:

Azzido11.01.2010 12:15

bine ma, hai ca-l lasam tot pe ala vechi.

huuuo!

*Alecs*11.01.2010 12:25

Baaaaa sau "Un topic despre NIMIC" cum era in Seinfeld "A show about nothing".

vlad11.01.2010 12:39

 propun ca topicul sa se numeasca  "PLM".

 

Pentru anu face discriminare propun si topicul PZM

 

 

Adrian14.01.2010 19:36

Deci...da.

Daniel-Ionut14.01.2010 19:38

Deci cant! :D