Defapt toata lumea stie de ce nu am intrat in Liga Campionilor. Daca nu stiti va spun eu: GHINION, MARE GHINION. Unii zic ca a fost din cauza lui Radoi dar voi nu vedeti ca revenirea lui in echipa a facut posibil castigul cu Sportul. Inainte de acest meci Steaua pierduse 2 meciuri la rand iar acum, fara suporteri si cu Radoi, Steaua a castigat cu 4-1. Voi ce ziceti? Despre Cupa UEFA nu mai am cuvinte. Steaua e cea mai TARE!
