FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Ceas

AndyTytanBoys07.01.2010 10:58

Ceasul are cadranul circular cu diametrul de 38.2 MM.

Ceasul se strange cu o curea ce are lungimea intre 17.2 - 21.5 cm.

Lungimea ceasului este de 25.1 cm.

Lungimea curelei este de 1.6 cm.

Pretul ceasului este de 75 RON.

Locatie de vanzare: doar in Brasov

 

imagine009.th.jpg

MoWeed07.01.2010 11:12

Te-ai apucat de bisnita mah?

AndyTytanBoys07.01.2010 11:26

da acuma dupa ce ca sunt drogat si huligan mai fac si bishnitza=)) :X

MoWeed07.01.2010 11:26

Ai uitat sa zici betiv...

AndyTytanBoys07.01.2010 11:41

aaa pai aia e la ordinea zilei:))

AG07.01.2010 21:39

dealer :))

Le reseau pansant08.01.2010 18:48
da acuma dupa ce ca sunt drogat si huligan mai fac si bishnitza=)) :X

nu cumva ai si sida?

danimarcu08.01.2010 20:25
da acuma dupa ce ca sunt drogat si huligan mai fac si bishnitza=)) :X

 

Mai grav era daca aveai si chelie!... :D

RaMs3s08.01.2010 21:37

rabadare...apare si aia in ceva timp :))

AndyTytanBoys09.01.2010 10:52

ma opresc doar la betiv:)) nu am inca nici o boala cu "s" =))

AndyTytanBoys07.02.2010 13:10

inca valabil

RobYnho18.02.2010 11:00

L'ai ciordit de pe Traian, ma ?

AndyTytanBoys18.02.2010 21:43

de la traianvelo =))

RobYnho20.02.2010 15:54

Dada.