07.01.2010 10:58
Te-ai apucat de bisnita mah?
da acuma dupa ce ca sunt drogat si huligan mai fac si bishnitza=)) :X
Ai uitat sa zici betiv...
aaa pai aia e la ordinea zilei:))
dealer ![]()
da acuma dupa ce ca sunt drogat si huligan mai fac si bishnitza=)) :X
nu cumva ai si sida?
da acuma dupa ce ca sunt drogat si huligan mai fac si bishnitza=)) :X
Mai grav era daca aveai si chelie!... ![]()
rabadare...apare si aia in ceva timp ![]()
ma opresc doar la betiv:)) nu am inca nici o boala cu "s" =))
inca valabil
L'ai ciordit de pe Traian, ma ?
de la traianvelo =))
Dada.