vand nokia 6234 - 170 ron , nokia 3110c - 130 ron , nokia 1110i - 50 ron , sau la primele 2 cumparate , al treilea gratis .
sony ericsson k550 - 150 ron.
repede ca imi innoiesc parcul de telefoane.
reducere pentru cine le cumpara pe toate 4...400 ron toate.
