FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Nokia 6234 , 3110c , 1110i

rezistenta_ultras05.01.2010 22:58

vand nokia 6234 - 170 ron , nokia 3110c - 130 ron , nokia 1110i - 50 ron , sau la primele 2 cumparate , al treilea gratis .

 

sony ericsson k550 - 150 ron.

 

repede ca imi innoiesc parcul de telefoane.

reducere pentru cine le cumpara pe toate 4...400 ron toate.

AG06.01.2010 08:39

in ce stare sunt primle 2 ? m-ar interesa unu din ele, intai sa fac o comparatie :D

AG18.01.2010 00:02

mai ai 6234?

rezistenta_ultras18.01.2010 14:09

da,doar SE l-am dat.

AG18.01.2010 16:09

sa'mi dai niste poze pe mess si cateva detalii legate de soft si baterie :D hai k imi stau rau banii in buzunar

 

rezistenta_ultras18.01.2010 19:46

mai ai in lista de mess.

rezistenta_ultras21.01.2010 19:02

nokia 3110c si sony ericsson s-au vandut.

au mai ramas nokia 6234 si nokia 1110i.

 

preturi: nokia 6234 - 150 ron

nokia 1110i - 50 ron

 

sau ambele 180 ron.

Marius21.01.2010 19:05

in ce stare sunt?

gio_stgloria21.01.2010 20:44

vezi poate faci in viitor rost de un telefon mai performant, ca m-ar interesa sa cumpar unul.

MikStelista21.01.2010 20:45

Vand LG Shine :D

gio_stgloria21.01.2010 20:47

cel mai urat telefon care a existat vreodata

rezistenta_ultras21.01.2010 20:50
in ce stare sunt?

6234 blocat in vodafone,cumparat de nou,folosit doar de mine,n-a avut nicio interventie in service(suruburi neatinse),carcasa originala(stare buna),bateria tine 4 zile.

celalalt tot de nou cumparat,liber de retea,carcasa originala(stare buna),fara nicio interventie in service(suruburi neatinse),bateria 5-6 zile.

rezistenta_ultras24.01.2010 12:32

s-a vandut si 6234.

a mai ramas 1110i - 40 lei . am scris mai sus ca e liber de retea,dar e blocat pe vodafone.