FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpar Esarfa

Razvypitesti03.01.2010 21:44

Cumpar acest model de esarfa cu Steaua, nu am apucat sa o iau de la magazinul oficial. Daca este cineva dispus sa o vanda id: geo.razvy

336_d2.jpg

alex_2806.01.2010 15:13

se gaseste inca, eu am luat-o din Unirea de la magazinul Stelei.

AG06.01.2010 15:41

omu e din pitesti ..

Razvypitesti10.01.2010 17:38
omu e din pitesti ..

sunt din pitesti si daca cineva doreste sa o cumpere sa mi-o trimita prin posta platesc mai mult pe ea+taxele postale

Razvypitesti18.01.2010 16:40
se gaseste inca, eu am luat-o din Unirea de la magazinul Stelei.

Nu mai este :no:, o are cineva de vanzare?

Razvypitesti05.02.2010 07:55

nu o gasesc :no: nici la magazinul oficial, am trecut pe acolo

Razvypitesti24.03.2010 08:02

nu o are nimeni de vanzare???

Razvypitesti09.05.2010 17:45

inca mai caut

Fane10.05.2010 06:33

Te rezolv eu.

Topic inchis