03.01.2010 21:44
se gaseste inca, eu am luat-o din Unirea de la magazinul Stelei.
omu e din pitesti ..
omu e din pitesti ..
sunt din pitesti si daca cineva doreste sa o cumpere sa mi-o trimita prin posta platesc mai mult pe ea+taxele postale
se gaseste inca, eu am luat-o din Unirea de la magazinul Stelei.
Nu mai este
, o are cineva de vanzare?
nu o gasesc
nici la magazinul oficial, am trecut pe acolo
nu o are nimeni de vanzare???
inca mai caut
Te rezolv eu.
Topic inchis