FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Torte Pt Revelion

SteLuTzZz24.12.2009 16:43

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !

RaMs3s24.12.2009 21:38

hai noroc :)

 

Cu cat dai o torta ? Verzi ai?

KERATOCONUS24.12.2009 22:29
Cu cat dai o torta ? Verzi ai?

 

De ce iti trebuie neaparat torte cu flama verde? Te "inrolezi" in Gate 13? :))

RaMs3s24.12.2009 23:31

nu ma :))

dar imi plac mai mult alea...dar merg si alea rosii pan' la urma

SteLuTzZz26.12.2009 17:53

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !

 

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !

 

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !

 

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !

 

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !

SteLuTzZz29.12.2009 15:44

 

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !

 

VAND TORTE PT REVELION !

Pentru detalii astept PM !