24.12.2009 16:43
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
hai noroc ![]()
Cu cat dai o torta ? Verzi ai?
Cu cat dai o torta ? Verzi ai?
De ce iti trebuie neaparat torte cu flama verde? Te "inrolezi" in Gate 13? ![]()
nu ma ![]()
dar imi plac mai mult alea...dar merg si alea rosii pan' la urma
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !
VAND TORTE PT REVELION !
Pentru detalii astept PM !