FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alte Sporturi

Stanici22.12.2009 12:04

Miercuri, 23.dec.2009, ora 19, hochei, Flamaropol. Ar fi frumos sa umplem macar o peluza, cat de cat. Am inteles ca s-a vorbit cu Carlan, sa fie permis accesul cu steaguri, tobe sau ce plm mai trebuie pentru o exprimare frumoasa.

albanezul08.01.2010 10:05

hai bajetii hai juvetii duminica la hochei.

albanezul23.01.2010 12:54

azi din nou hochei..sa fim cat mai multi..