22.12.2009 12:04
Miercuri, 23.dec.2009, ora 19, hochei, Flamaropol. Ar fi frumos sa umplem macar o peluza, cat de cat. Am inteles ca s-a vorbit cu Carlan, sa fie permis accesul cu steaguri, tobe sau ce plm mai trebuie pentru o exprimare frumoasa.
Miercuri, 23.dec.2009, ora 19, hochei, Flamaropol. Ar fi frumos sa umplem macar o peluza, cat de cat. Am inteles ca s-a vorbit cu Carlan, sa fie permis accesul cu steaguri, tobe sau ce plm mai trebuie pentru o exprimare frumoasa.
hai bajetii hai juvetii duminica la hochei.
azi din nou hochei..sa fim cat mai multi..