21.11.2005 09:14
Aici puteti sa va spuneti parerea despre arbitraj (si in meciurile echipelor adverse).
Aici puteti sa va spuneti parerea despre arbitraj (si in meciurile echipelor adverse).
eu zic ca arbitreaza cel mai bine Colina!!
eu zic ca arbitreaza cel mai bine Colina!!
cred ca era vorba despre cei din Romania...dar nu am incredere in nici unul...ca toti arbitrii mai gresesc ... DAR prea DES !!!