FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre arbitraj

FANATIK RED-BLUE21.11.2005 09:14

Aici puteti sa va spuneti parerea despre arbitraj (si in meciurile echipelor adverse).

razvan3l24_|_09.01.2006 10:58

eu zic ca arbitreaza cel mai bine Colina!!

razvan3l24_|_09.01.2006 10:58

eu zic ca arbitreaza cel mai bine Colina!!

dbd09.01.2006 11:22

cred ca era vorba despre cei din Romania...dar nu am incredere in nici unul...ca toti arbitrii mai gresesc ... DAR prea DES !!!