FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania-usa 1994

steaualaw19.12.2009 20:34

As dori meciul din sua 1994 Romania-usa marcator Dan Petrescu daca se poate indiferent de limba sau claritate.

1on19.12.2009 23:09

Caută-l bine că este. Doar să-l urce cineva la seed. Eu nu pot până la anu'.

steaualaw09.01.2010 12:26
Caută-l bine că este. Doar să-l urce cineva la seed. Eu nu pot pană la anu'.

 

l-am gasit dar problema este ca nu e nici un seed...Oricum ar fi bine daca sar adaugat pe torrente

si cele 2 DVD-uri scoase de gsp cu Steaua 1986 macar in format avi-rip daca nu se poate in format vob original.

 

:steag_cruce_invers:

1on09.01.2010 12:34

Hai că-l urc io.

 

LE: La mine nu vrea să ia intreg meciul, nu stiu de ce. Ia doar 81%. Poate pentru că nu l-am scos de aici, l-am scos de pe alt torrent. Totusi, sunt aceleasi fisiere. Rog să-l mai urce cineva la seed.

steaualaw09.01.2010 14:56
Hai că-l urc io.

 

LE: La mine nu vrea să ia intreg meciul, nu stiu de ce. Ia doar 81%. Poate pentru că nu l-am scos de aici, l-am scos de pe alt torrent. Totusi, sunt aceleasi fisiere. Rog să-l mai urce cineva la seed.

 

 

Nu stiu daca se trage complet dar iti multumesc oricum pentru intentie

 

 

:steag_cruce_invers:

steaualaw11.01.2010 11:05

A mers pana la 96%