13.12.2009 11:35
As dori sa achizitionez si eu un numar de torte. Daca cineva se ocupa cu asa ceva si are de vanzare astept un mesaj pe privat sau raspuns pe forum. multumesc anticipat.
VINDE ! PLEACA ! MORI !
As dori sa achizitionez si eu un numar de torte. Daca cineva se ocupa cu asa ceva si are de vanzare astept un mesaj pe privat sau raspuns pe forum. multumesc anticipat.
VINDE ! PLEACA ! MORI !