FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

www.metalact.com nou site pentru iubitorii metalului

alex ripper20.11.2005 14:24

www.metalact.com nou site pt iubitorii genului...forum la www.metalact.com/forum

Motanu D20.11.2005 14:31

Mersi de link!

Darius_Stelistul15.02.2006 10:55

Siteul acesta nu are nici o legatura cu Steaua

IONUTZ-CIPRIAN15.02.2006 11:02

:evil: >>>Aci sunt postate orice tip de reclama,daca vrei sa-ti vinzi masina,deschizi un topoic si dai anuntul,oamenii daca vor sa-ti spuna ceva iti spun daca nu asta este!!Deci este o sectiune unde pui orice vrei!!!!>>> :twisted:

Darius_Stelistul15.02.2006 19:53

Din cate stiu eu parca in regulament scrie sa nu avem alta ocupatie pe acest site decat ceva legat de Steaua.Ca doar se numeste FCsteaua!Sau eu m-am inselat. :?:

Sa mai citesc regulile...

Motanu D15.02.2006 19:54

E vorba totusi de reclame. Si sunt destui Stelisti iubitori ai metalului...

Darius_Stelistul15.02.2006 20:26

E parerea ta

Motanu D15.02.2006 20:49

Iar tu, amice, vad ca postezi p'aici doar de dragul de a posta... :twisted:

Darius_Stelistul16.02.2006 09:42

Stii ceva?Eu nu postez numai de dragul de a posta pentru ca asta e o pierdere de timp.Mie mi sa parut ca mai trebuia sa puna o regula aceea de nu face nimeni reclama daca nu e in legatura cu Steaua

Mefisto18.02.2006 13:42
Siteul acesta nu are nici o legatura cu Steaua

 

a murit cineva si ai devenit tu moderator sa faci regulile...vezi-ti de posturile tale.daca nu te intereseaza de ce te bagi ca musca??? stai cu manelele tale si lasa-i pe alti sa asculte ce altceva.

dbd18.02.2006 22:55

Doamne Fereste...eu tin la moderatorii si adminii nostri ffff mult ! :):D ( serios )

:o

cat despre site e frumos intradevar dar nu imi place genul de muzica :D