www.metalact.com nou site pt iubitorii genului...forum la www.metalact.com/forum
www.metalact.com nou site pt iubitorii genului...forum la www.metalact.com/forum
Mersi de link!
Siteul acesta nu are nici o legatura cu Steaua
:evil: >>>Aci sunt postate orice tip de reclama,daca vrei sa-ti vinzi masina,deschizi un topoic si dai anuntul,oamenii daca vor sa-ti spuna ceva iti spun daca nu asta este!!Deci este o sectiune unde pui orice vrei!!!!>>> :twisted:
Din cate stiu eu parca in regulament scrie sa nu avem alta ocupatie pe acest site decat ceva legat de Steaua.Ca doar se numeste FCsteaua!Sau eu m-am inselat. :?:
Sa mai citesc regulile...
E vorba totusi de reclame. Si sunt destui Stelisti iubitori ai metalului...
E parerea ta
Iar tu, amice, vad ca postezi p'aici doar de dragul de a posta... :twisted:
Stii ceva?Eu nu postez numai de dragul de a posta pentru ca asta e o pierdere de timp.Mie mi sa parut ca mai trebuia sa puna o regula aceea de nu face nimeni reclama daca nu e in legatura cu Steaua
Siteul acesta nu are nici o legatura cu Steaua
a murit cineva si ai devenit tu moderator sa faci regulile...vezi-ti de posturile tale.daca nu te intereseaza de ce te bagi ca musca??? stai cu manelele tale si lasa-i pe alti sa asculte ce altceva.
Doamne Fereste...eu tin la moderatorii si adminii nostri ffff mult ! ![]()
( serios )
:o
cat despre site e frumos intradevar dar nu imi place genul de muzica ![]()