FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schimb De Bloguri

tavyto06.12.2009 08:34

Salutare! Mai are cineva pe aici blog? Eu am si ma gandeam sa facem link echange, sa ne mai promovam si noi.

Cine vrea sa faca link exchange da un reply. Linkul meu: http://malpraxis4.blogspot.com .

 

:steag_cruce_invers:

blindica14.01.2010 16:11