04.12.2009 10:27
Salut,
Am facut o mare prostie.La a doua revizie m-am porcit si am decis sa o fac singur.M-a costat un 1mil stampila si amicul mi-a facut o bucurie,si-a schimbat un amortizor pe garantia mea.Problema e ca si eu trebuie sa mi le schimb dar pe amandoua.Omul de la service mi-a zis ca numai unul se mai poate schimba.Ce pot face?Mentionez ca masina nu are km care sunt scrisi la schimbare,probabil sunt scrisi cei la bunul meu amic.La fel si la revizie sunt trecuti pana in 30 de mi dar la 2 luni de cand trebuia facuta!
