FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La Multi Ani Romania!

Joga Bonito30.11.2009 22:38

Multa m*** din partea mea, in ordine cronologica lui: Carol II, Mihai I, Petru Groza, Gheorghe Gheorghiu-Dej, Nicolae Ceausescu, Ion Iliescu si la toti gaozarii din prezent care si'au batut joc de tara asta naiva si frumoasa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=b1iv3UMtcUM

MoWeed30.11.2009 22:40

La multi ani Romania, la multi ani tuturor romanilor

Adrian30.11.2009 22:51

 

 

La multi ani Romania!

 

 

p.s. Nu am inteles ce ai cu regele Mihai.

red&blue_boy30.11.2009 22:56

La multi ani Romania ! Si romanilor de pretutindeni ! Iar celor ce si-au batut si isi bat joc de tara asta,multa m...!

Cry.Baby730.11.2009 23:30

stimate Joga Bonito , Nicolae Ceausescu a fost si va ramane adevaratul conducator al acestei tari , nu ai nici un drept sa-l injuri , ce ti-a facut acest om? toata lumea il regreta acum , asasinii care i-au impuscat vor din nou sa conduca tara

 

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: LA MULTI ANI TUTUROR ROMANILOR ,

andrey_ptm_steaua30.11.2009 23:50

La multi ani Romania... steagro

FzcsmIsBack01.12.2009 06:13

â'¥ï»¿ La Mulți Ani România Mare â'¥ steagro steagro steagro 91 de ani de la MAREA UNIRE!!!MANDRU CA SUNT ROMAN!!!

AG01.12.2009 07:22

La Multi Ani Romania si Romanilor !

Marius01.12.2009 07:32
stimate Joga Bonito , Nicolae Ceausescu a fost si va ramane adevaratul conducator al acestei tari , nu ai nici un drept sa-l injuri , ce ti-a facut acest om? toata lumea il regreta acum , asasinii care i-au impuscat vor din nou sa conduca tara , cu totii stim ca psd-ul a vandut tara , pesedistii au facut ravagii in toata tara , eu sunt fan Nicolae Ceausescu ,

 

ia uite-l, unde era puiul de ultras :)

 

daca nu te superi, imi spui si mie cati ani ai?

sabin130701.12.2009 08:08

Plus ca Nicu era un adevarat tovaras. :)

MoWeed01.12.2009 08:12

 

Doamne fereste, cica are 26 de ani! Daca asa este, e clar ca somnul ratiunii naste monstrii

crysty1401.12.2009 08:18

La multi ani! steagro

STARforce01.12.2009 09:07

La multi ani tuturor care lupta zi de zi pentru a face o diferenta.Respect!

Fane01.12.2009 10:40
DESTEAPTA-TE ROMANE !!!
razvan2801.12.2009 10:50

La multi ani Romania si tuturor romanilor adevarati !

gio_stgloria01.12.2009 11:04

La multi ani romanilor adevarati ! steagro

F1oRinho01.12.2009 11:10

La multi ani,Romania ! steagro

Maye01.12.2009 12:06

La Multi ani tie , tara mea!

*Alecs*01.12.2009 12:59

La Multi Ani, Romania!

 

Imi iubesc tara, dar nu si poporul.

S.S.Lazio01.12.2009 13:06
KERATOCONUS01.12.2009 14:05
Desteapta-te odata, romane!
AG01.12.2009 14:23

desteptarea romanilor.. Becali la puscarie !

Cry.Baby701.12.2009 21:47
ia uite-l, unde era puiul de ultras :)

 

daca nu te superi, imi spui si mie cati ani ai?

 

mariuse am fost ultras( poate mai ultras decat tn) , nu pui de ultras cum spui tu , acum sunt un simplu simpatizant , am fost ultras in perioada lui jan , atunci aveam cu adevarat o galerie , cu totii eram o unitate , acum ..... 0

esti mic copil pe langa mine asa ca........... daca vrei sa afli varsta mea intreaba la evidenta populatiei :bananadance:

 

daca nu te superi , de ce ai intrebat cati ani am? steagro