FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Warn

AG27.11.2009 11:25

Salut, am primit astazi 10% warn din partea lui Azzido pe motiv ca am avut la semnatura o poza cu tenta politica,m-am consultat cu regulamentul forumului si am constatat k in pasajul semnaturii nu este inclusa si politica

citez :

" 4.2 Semnaturile pot contine litere mai mari sau formatate (bold, italic etc) si culori, cu mentiunea ca nu trebuie sa fie iritante la ochi, lucru ce ramane la latitudinea administratorilor si moderatorilor site-lui. Semnaturile pot contine de asemenea fisiere de tip html, userbars, poze, link-uri, etc., atat timp cat aceastea nu sunt de natura obscena, vulgara, cu orientare sexuala, instigatoare, amenintatoare, rasiste, discriminatoare sau de alta factura, care sa jigneasca sau sa umileasca membrii Forumului si sa contravina legilor nationale sau internationale, sau nu promoveaza produse comerciale. "

 

ma simt indreptatit sa cer inlaturarea warnului primit astazi,ori sa primeasca warn toti cei ce au poze/ avatare/ semnaturi in care apare poza oierului, si el este politician nu ??

stima'

Adrian27.11.2009 16:56

3 lucruri:

 

1. Acest topic nu trebuia deschis si reclamatia trebuia pusa la reclamatii pentru moderatori.

 

2 si 3

 

" 4.2 Semnaturile pot contine litere mai mari sau formatate (bold, italic etc) si culori, cu mentiunea ca nu trebuie sa fie iritante la ochi, lucru ce ramane la latitudinea administratorilor si moderatorilor site-lui. Semnaturile pot contine de asemenea fisiere de tip html, userbars, poze, link-uri, etc., atat timp cat aceastea nu sunt de natura obscena, vulgara, cu orientare sexuala, instigatoare, amenintatoare, rasiste, discriminatoare sau de alta factura, care sa jigneasca sau sa umileasca membrii Forumului si sa contravina legilor nationale sau internationale, sau nu promoveaza produse comerciale. "

 

La partile ingrosate se incadra semnatura ta.

 

2. Admini decid daca e bine sau nu. De aia sunt admise pozele anti Gigi.

3. Semnatura ta era asa cum spun celelalte lucruri ingrosate.

Azzido27.11.2009 17:43

este un site despre fotbal, nu despre politica.

poti sa-ti pui multe chestii la semnatura, dar sunt si cateva tipuri de materiale care nu sunt agreate deloc.

in cazul tau a fost un banner pro psd sau anti, nici nu mai stiu. cert este ca politica nu are ce sa caute pe siteul asta.

PS: este un doar warn. nu te da nimeni afara din casa pt asa ceva

Le reseau pansant27.11.2009 17:50
Salut, am primit astazi 10% warn din partea lui Azzido pe motiv ca am avut la semnatura o poza cu tenta politica,m-am consultat cu regulamentul forumului si am constatat k in pasajul semnaturii nu este inclusa si politica

citez :

" 4.2 Semnaturile pot contine litere mai mari sau formatate (bold, italic etc) si culori, cu mentiunea ca nu trebuie sa fie iritante la ochi, lucru ce ramane la latitudinea administratorilor si moderatorilor site-lui. Semnaturile pot contine de asemenea fisiere de tip html, userbars, poze, link-uri, etc., atat timp cat aceastea nu sunt de natura obscena, vulgara, cu orientare sexuala, instigatoare, amenintatoare, rasiste, discriminatoare sau de alta factura, care sa jigneasca sau sa umileasca membrii Forumului si sa contravina legilor nationale sau internationale, sau nu promoveaza produse comerciale. "

 

ma simt indreptatit sa cer inlaturarea warnului primit astazi,ori sa primeasca warn toti cei ce au poze/ avatare/ semnaturi in care apare poza oierului, si el este politician nu ??

stima'

 

eu zic sa dai fcsteaua in judecata, si sa 50milioane de euro despagubire si inchiderea siteului sau transformarea lui in stana.

 

Acum revenind la lucruri serioase, ce ma-sa sa caute psd-ul pe siteul asta? tu esti multumit de cum arata tara asta? iti place situatia acutuala? esti multumit de primarii psd? il apreciezi pe vanghelie? iliescu e un sfant? hrebenciuc este un inger nu?

 

 

AG27.11.2009 18:12

era anti psd.. dar nu mai conteaza