FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua II Bucuresti - Farul Constanta

Daniel-Ionut26.11.2009 16:30

Sambata 28 Noiembrie, ora 11:00, terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua

 

Steaua ll Bucuresti - Farul Constanta

 

Clasament:

6 - Farul Constanta - 26p

13 - Steaua ll - 17p

 

Ultimele rezultate:

Sportul Studentesc - Steaua ll - 0-0

Farul Constanta - Tricolorul Breaza - 3-0

Daniel-Ionut26.11.2009 16:50

Da stie careva e iar cu bilete?!?!

Ca astia dp siteul oficial o sueg mult... :rolleyes:

radusteaua2326.11.2009 17:48

sigur va fi cu bilete a zis ca tot il injuram sa dam bani

SkizzukShark27.11.2009 09:09

Meciul nu e cumva duminica la ora 13:00 ?

Daniel-Ionut27.11.2009 10:56
Meciul nu e cumva duminica la ora 13:00 ?

 

sper sa nu...

Daniel-Ionut27.11.2009 13:44

 

Florentin Matei, sub comanda lui Strizu

Antrenorul Leonard Strizu se confruntă cu probleme de efectiv inaintea meciului cu Farul Constanța, din cadrul etapei a 16-a a ligii secunde. Mai mulți jucători au probleme medicale și nu se poate conta pe recuperarea lor in timp util. În aceste condiții, tehnicianul caută soluții pentru inlocuirea lor, fiind prezent la meciul din Liga a IV-a dintre Steaua III și Concordia II Chiajna, câștigat de elevii lui Gheorghe Gigel cu 1-0.

 

 

 

La final, Strizu a decis să convoace la antrenamentele echipei secunde trei dintre jucătorii care au evoluat pe sinteticul din Ghencea impotriva ilfovenilor. Este vorba de Ionuț Nicolae și de doi juniori, Florentin Matei ('93) și Roberto Drăgan ('94).

 

 

 

Florentin Matei este mare speranță pentru viitorul clubului din Ghencea, patronul plătind la inceputul anului pentru a-și asigura serviciile tânărului fotbalist, dorit și de Espanyol Barcelona, nu mai puțin de 225.000 de euro, sumă pe care și ibericii erau dispuși să o achite. De asemenea, Matei are la Steaua un contract lunar de 3.000 de euro.

 

 

radusteaua2328.11.2009 19:57

merge cineva la meci?

Daniel-Ionut29.11.2009 06:51

Meciul se va diputa astazi la ora 13:00 pe terenul nr 5 din complexul sportiv Steaua!

 

Si inca o data s'a dovedit ca siteul "oficial" este numai pentru dezmintirile din presa...

radusteaua2329.11.2009 08:48

vine cineva la meci este frumos afara

 

Daniel-Ionut29.11.2009 08:50
vine cineva la meci este frumos afara

 

Da... :rolleyes:

Stii ceva de bilete?

radusteaua2329.11.2009 09:11

nu stiu nimic vedem acolo cred ca o sa fie multi cetateni cu free Gigi

SkizzukShark29.11.2009 09:47
Meciul se va diputa astazi la ora 13:00 pe terenul nr 5 din complexul sportiv Steaua!

 

Si inca o data s'a dovedit ca siteul "oficial" este numai pentru dezmintirile din presa...

 

Ti`am zis eu :))

Daniel-Ionut29.11.2009 14:03

FC Steaua ll Bucuresti - Farul Constanta - 0-2

 

DEMISIA, DEMISIA, DEMISIA!!!

SkizzukShark29.11.2009 15:59

De ce demisia,frate ? Farul spera la promovare ,nu e o echipa usor de batut .

Daniel-Ionut29.11.2009 16:23
De ce demisia,frate ? Farul spera la promovare ,nu e o echipa usor de batut .

 

Tu tii cu Farul nu? :hmmm:

red&blue_boy29.11.2009 21:13

Nu mai bate pe nimeni Steaua 2...Pacat,mi-e ca ne ducem inapoi in C...

SkizzukShark29.11.2009 21:39
Tu tii cu Farul nu? :hmmm:

 

Pai...da...insa nu pot uita copilaria legata de Steaua .

Adrian29.11.2009 21:41

Farul e o echipa slaba pe care trebuia sa o batem. Am pierdut meciul pe mana lui Strizu.

Daniel-Ionut30.11.2009 06:56
Pai...da...insa nu pot uita copilaria legata de Steaua .

 

Da ce nu intelegi ca Strizu nu are ce cauta la Steaua 2...

Asta strica viitorul unor fotbalisti!!!