FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Re:V-a fost sters un comentariu...

Virgil16.11.2005 06:10

Subject: V-a fost sters un comentariu pe siteul suporterilor Stelei

From: n***@*** Add to Address Book Add Mobile Alert

Date: Tue, 15 Nov 2005 07:05:02 -0500 (EST)

 

Stimate utilizator Virgil

Comentariul dumneavoastra pentru articolul "Steaua umanitară (GSP)!",

cu titlul "Sinteza.", a fost sters de unul din administratorii

siteului. Motivul:

'Ce cauta cuvantul "kur" plasat cu obstinatie de 4 ori ? Sunt si alte

sinonime. Cuvantul "kur" nu are ce cauta aici.'.

Daca nu considerati justa decizia, va puteti adresa unui administrator

sau publicati plangerea dumneavoastra la adresa:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewforum.php?f=2

Distractie placuta in continuare pe siteul suporterilor Stelei.

 

 

Consider nejustificata interventia dumneavoastra,atata timp cat cuvantul "kur" se gaseste in Dictionarul EXplicativ al limbii romane si in cel de sinonime :

Kur,cururi,s.n.(pop.) - sezut,popou.

Kur s.v. - anus,dos,fund,popou,sezut.

 

In concluzie,nu este un cuvant de care sa ne ferim.Este cat se poate de oficial.

Si nu a fost deloc spus cu incapatânare(obstinatie)ci doar pentru ca il reclama contextul.