Subject: V-a fost sters un comentariu pe siteul suporterilor Stelei
From: n***@*** Add to Address Book Add Mobile Alert
Date: Tue, 15 Nov 2005 07:05:02 -0500 (EST)
Stimate utilizator Virgil
Comentariul dumneavoastra pentru articolul "Steaua umanitară (GSP)!",
cu titlul "Sinteza.", a fost sters de unul din administratorii
siteului. Motivul:
'Ce cauta cuvantul "kur" plasat cu obstinatie de 4 ori ? Sunt si alte
sinonime. Cuvantul "kur" nu are ce cauta aici.'.
Daca nu considerati justa decizia, va puteti adresa unui administrator
sau publicati plangerea dumneavoastra la adresa:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewforum.php?f=2
Distractie placuta in continuare pe siteul suporterilor Stelei.
Consider nejustificata interventia dumneavoastra,atata timp cat cuvantul "kur" se gaseste in Dictionarul EXplicativ al limbii romane si in cel de sinonime :
Kur,cururi,s.n.(pop.) - sezut,popou.
Kur s.v. - anus,dos,fund,popou,sezut.
In concluzie,nu este un cuvant de care sa ne ferim.Este cat se poate de oficial.
Si nu a fost deloc spus cu incapatânare(obstinatie)ci doar pentru ca il reclama contextul.
