FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu transmite nimeni

redandblue16.11.2005 08:06

Mai demult mai le dadea TVR2 inregistrate dar nu stiu dc mai da si acum.

ADRIAN PACURAR16.11.2005 08:17

Da am vazut tot pe TVR2 mai demult dar cred ca nu mai transmit...

I.N.Money16.11.2005 08:30

Eu am vazut acum ceva vreme pe TV Sport..dar am trecut in graba si am impresia ca era All Star Game-ul..

redandblue16.11.2005 09:42
Eu am vazut acum ceva vreme pe TV Sport..dar am trecut in graba si am impresia ca era All Star Game-ul..

Probabil era vreo reclama pt ca eu ma uit mereu pe TV Sport si nu am vazut niciodata un meci din MBA.Poate era pe Telesport.

FANATIK RED-BLUE23.11.2005 13:52
Doar vroiam sa intreb si eu daca transmite careva de la noi meciurile din NBA ? Si sa nu-mi ziceti ca pe Telesport...
Da, pe Telesport.