16.11.2005 08:06
Mai demult mai le dadea TVR2 inregistrate dar nu stiu dc mai da si acum.
Mai demult mai le dadea TVR2 inregistrate dar nu stiu dc mai da si acum.
Da am vazut tot pe TVR2 mai demult dar cred ca nu mai transmit...
Eu am vazut acum ceva vreme pe TV Sport..dar am trecut in graba si am impresia ca era All Star Game-ul..
Eu am vazut acum ceva vreme pe TV Sport..dar am trecut in graba si am impresia ca era All Star Game-ul..
Probabil era vreo reclama pt ca eu ma uit mereu pe TV Sport si nu am vazut niciodata un meci din MBA.Poate era pe Telesport.
Da, pe Telesport.Doar vroiam sa intreb si eu daca transmite careva de la noi meciurile din NBA ? Si sa nu-mi ziceti ca pe Telesport...