FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Caine

AG25.11.2009 12:30

dau caine, non'rasa, micutz, negru,dragalash, il cheama bitza are 2 ani jumate, intretinut , crescut la curte, il dau cu tot cu cotetz ... daca e cnv interesat astept mesaj

Azzido27.11.2009 17:45

pai poti sa renunti la el dupa ce l-ai avut langa tine atata timp ?

eu n-as putea...

 

AG27.11.2009 18:13

mai am alti 2 de 10 ani .. pnm, nu e dupa mine, sunt nevoit sa-l dau