FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CASTIGATORII CELOR 3 DVD-URI CU STEAUA - LENS!

SteauaToronto14.11.2005 20:59

CASTIGATORII SUNT:

 

 

1.STRYKER

 

 

2.hagi_1989

 

 

3.mariustupac

 

 

video tragere la sorti aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/files/CONCURS_Steau..._1338180678.wmv

 

 

 

Nu faceti caterinca de mainele mele :))))! Par in graba cand extrag numele dar asta e am avut posibilitatea sa fac numai 30 de secunde!!!!

 

 

Puteti sa comentati pe acest topic castigatorii, sugestii, etc.

 

Aceasta sectiune se va bloca si va urma o sectiune pentru castigarea unui DVD cu meciul SAMPDORIA 0-0 Steaua!

 

 

 

 

 

CASTIGATORII SUNT RUGATI SA CONTACTEZE PE PRIVAT pe armanovici sau sa trimite email pentru a trimite adresa si pentru ca DVD - ul sa va fie trimis!

armanovici15.11.2005 13:47

Va rog pt confirmare trimiteti pe langa mesaj privat(OBLIGATORIU) si un email(adresa de email de pe care trimiteti sa fie cea folosita la inregistrarea pe forumul fcsteaua.ro) la m***@***, email care sa contina numele complet si adresa corecta a dvs.

 

Va rog sa aveti rabdare,e posibil sa dureze 2 saptamani pana veti primi dvdul(este trimis din afara Romaniei) asa ca Patience please...SI va rog fara intrebari de genul..merge dvdul sau fac pariu ca nu va fi citit...DVD-urile sunt testate si pe PC si pe DVD stand-alone si functioneaza PERFECT...

Succes in continuare la viitoarele concursuri...

Va multumim de participare,

fcsteaua.ro,

N M Tut si A. Rat