FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

mitica s-a reales!

bebeto14.11.2005 15:10

fara nici un contracandidat mitica Dragomir a fost reales la conducerea LPF.TOT INAINTE!!

 

COMUNISTI DIN TOATE TARILE UNITI-VA!!

alex ripper14.11.2005 15:27

cat p'aci sa iasa pe locul 2...o lupta la sange :lol: :lol:

Ultras_Fever14.11.2005 15:41

n-ati auzit ca au fost 2 candidati : mitica Dragomir si Dumitru Dragomir. ma intreb oare care din ei a castigat??

FanSteaua4Life14.11.2005 15:52

Corleone... :lol: :lol: :lol:

I.N.Money14.11.2005 19:05

Lasa ca ii suntem simpatici... :lol:

alex ripper15.11.2005 05:28

i-a trecut glontul pe la ureche :lol: :lol: :lol:

serban h15.11.2005 08:48

Mie mi-e destul de simpatic nea' Mitica Corleone... Da el n-are Maybach ca a lu' Gigi!... 8)

redandblue15.11.2005 09:02

Corleone-i baiat destept numai ca are niste vechi prieteni care noua nu ne prea convin...