FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

dolha...o solutie buna?

mihai7914.11.2005 11:16

am vazut ca MM vrea sa-l aduca acum pe dolha. a scris in sport total. mi se pare un concurent bun pentru Hamutovski

ADRIAN PACURAR14.11.2005 11:18

Discutam despre aceasta la topicul cu transferuri va multumim. http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...r=asc&start=420