FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vuvuzele

BlackSniper19.11.2009 14:37

Stie cineva cum se pot confectiona vuvuzele? [homemade] :)

Daniel-Ionut19.11.2009 15:17

Africa de Sud :hmmm:

dragos_ghinea19.11.2009 20:34

nu conteaza cum le confectionezi dar nu ai ce cauta cu ele pe stadion... cu 5 delea poti sa strici munca si pasiunea catorva mii de oameni..

BlackSniper20.11.2009 13:22

nu imi trebuie pe stadion...

imi trebuie mie la ceva...

BADboySteaua22.06.2010 18:09

Cea mai proasta inventie de pe lume jur. Ma dispera de mor

RobYnho22.06.2010 18:09

Dar goarnele iti plac, aaa ?

BADboySteaua22.06.2010 18:15

Taci mah ca toata lumea stie ca ai colectie de trompete (doar esti lautar ce draqu). Cel mai vestit din Brasov. Vezi mah ca un prieten adevarat iti fac si reclama :))

RedScorpyON22.06.2010 19:03

http://www.prosport.ro/fotbal-extern/cm-20...uvuzela-6439152

 

Uite cum se face...Simplu,nu?! :yes:

 

(scuze pt link) :)

MoWeed22.06.2010 19:04

Ar vrea el sa aiba colectie de trompete. Din pacate n-are decat niste goarne amarate....