Deci vreau un Nokia E90 in stare buna, daca se poate cu toate accesoriile si in cutia lui originala.
La schimb dau un Samsung F480 folosit cam un an, folie si toate cele pe ecran, cutie originala si tot ce ii trebuie de la HAT plm (importator samsung la noi), factura, garantie etc. etc. etc. plus diferenta de bani la care trebuie sa ne intelegem, in jur de 100-150-200 de lei, depinde de starea telefonului.
Daca ai alt tip de Comunicator, discutam ![]()
