Da,Messi...Cum se astepta toata lumea...Ronaldo nu merita sa fie pe doi...
Da,Messi...Cum se astepta toata lumea...Ronaldo nu merita sa fie pe doi...
Messi clar.
Presimt ca nu o sa fie singurul Balon de Aur pe care il castiga.
Cred ca nu mai exista dubii ca Messi e Balonul de Aur. Pe langa fotbalul spectacol pe care il ofera cu darnicie e cativa ani sezonul trecut a castigat tot ce se putea castiga cu Barcelona.
@red&blue_boy
Dar pe cat merita sa fie Cristiano Ronaldo? Pe 3? ![]()
@red&blue_boyDar pe cat merita sa fie Cristiano Ronaldo? Pe 3?
Pe 10... ![]()
Messi clar.Presimt ca nu o sa fie singurul Balon de Aur pe care il castiga.
Are 22 de ani.Mai are timp.De remarcat ca dupa C Ronaldo,trei jucatori sunt de la Barca.
Eto'o,desigur,a primit nominalizarea mai mult pentru ce-a facut la Barca.
Singura mea nedumerire este cum de a luat Cristina atatea voturi.
Era evident ca Messi il va castiga
Singura mea nedumerire este cum de a luat Cristina atatea voturi.
Pai altfel cum dracu` sa recuperezi 100 de milioane?Trebuie umflat pe la toate colturile.
Messi e noul balon de aur.
Topic inchis