FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine O Sa Fie Urmatorul Balon De Aur?

«12»
red&blue_boy01.12.2009 11:20

Da,Messi...Cum se astepta toata lumea...Ronaldo nu merita sa fie pe doi...

Maye01.12.2009 12:09

Messi clar.

Presimt ca nu o sa fie singurul Balon de Aur pe care il castiga.

sabin130701.12.2009 12:42

Cred ca nu mai exista dubii ca Messi e Balonul de Aur. Pe langa fotbalul spectacol pe care il ofera cu darnicie e cativa ani sezonul trecut a castigat tot ce se putea castiga cu Barcelona.

 

@red&blue_boy

Dar pe cat merita sa fie Cristiano Ronaldo? Pe 3? :)

red&blue_boy01.12.2009 14:09
@red&blue_boy

Dar pe cat merita sa fie Cristiano Ronaldo? Pe 3? :)

 

 

Pe 10... ;)

DelPiero1001.12.2009 19:10
Messi clar.

Presimt ca nu o sa fie singurul Balon de Aur pe care il castiga.

Are 22 de ani.Mai are timp.De remarcat ca dupa C Ronaldo,trei jucatori sunt de la Barca. :D Eto'o,desigur,a primit nominalizarea mai mult pentru ce-a facut la Barca.

MoWeed01.12.2009 20:33

Singura mea nedumerire este cum de a luat Cristina atatea voturi.

 

Era evident ca Messi il va castiga

Maye01.12.2009 21:29
Singura mea nedumerire este cum de a luat Cristina atatea voturi.

Pai altfel cum dracu` sa recuperezi 100 de milioane?Trebuie umflat pe la toate colturile.

MoWeed01.12.2009 22:32

Messi e noul balon de aur.

 

Topic inchis

«12»