FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua- Cea mai titrata echipa din estul europei

Ultras_Fever12.11.2005 04:19

Azi de la ora 12:30 emisiunea UEFA Champions League prezinta o emisiune speciala dedicata celor 50 de ani de Champions League. Va fi prezentata si cea mai titrata echipa din estul europei Steaua Bucuresti!! Emisiunea este pe Pro TV!!

 

Eu zic ca este de urmarit.

I.N.Money12.11.2005 10:41

Nu am vazut din pacate...dar am o intrebare...cum au pronuntat aia...Steaua??

Ultras_Fever12.11.2005 11:19
Nu am vazut din pacate...dar am o intrebare...cum au pronuntat aia...Steaua??

 

emisiunea este tradusa, iar cel ce o comenteaza este vadim vajeu, iar el din fericire pronunta bine :).

I.N.Money12.11.2005 12:04
Nu am vazut din pacate...dar am o intrebare...cum au pronuntat aia...Steaua??

 

emisiunea este tradusa, iar cel ce o comenteaza este vadim vajeu, iar el din fericire pronunta bine :).

Stiu ca e tradusa...dar pe fundal se mai aude si voce comentatorului englez :lol: ..dar inseamna ca au facut astia un cover bun peste el :wink:

Bogdan4Steaua13.11.2005 21:28

A inregistrat cineva emisiunea?

I.N.Money14.11.2005 07:27
A inregistrat cineva emisiunea?

Stai linistit, banuiesc ca mai mult de 1 minut nu au zis de Steaua..... :wink: