Rezervele Stelei umilite in Divizia C
Nu mai puțin 8 jucători din lotul campioanei au evoluat ieri din primul minut la echipa a doua a clubului, care a jucat in Divizia C, in deplasare, cu Conpet Ploiești. Este vorba de Cernea, Bălan, Baciu, Florentin Dumitru, Enescu, Simion, Lițu și Diniță. Aceștia, alături de Filip, Alexandru Tudose și Trandafir, au pierdut meciul cu scorul de 1-0 și au inregistrat a 4-a infrîngere pentru Steaua II in cadrul Seriei C4. Antrenorul echipei este Leo Strizu, directorul sportiv al grupării din Ghencea.
www,prosport.ro
