FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Il - FC Sangov

Dragoshel10.11.2009 16:30

Liga 2, seria B1, etapa a 14-a, sambata 14 noiembrie ora 13:00

 

FC Steaua II " FC Snagov

 

Ultimul rezultat: Petrolul Ploiesti " FC Steaua II 1-1

 

Clasament: 12. FC Steaua II 12 3 7 2 12:10 16p.

Daniel-Ionut12.11.2009 17:36

Sigur sambata? :hmmm:

BAF-kimi12.11.2009 17:49

Da, asa scrie pe liga2.ro. Apropo merge cineva le meci?

r3fl3x12.11.2009 18:10
Da, asa scrie pe liga2.ro. Apropo merge cineva le meci?

 

As merge eu :) dar este ziua unui prieten sambata :| si nu cred ca pot

Daniel-Ionut13.11.2009 11:43
Da, asa scrie pe liga2.ro. Apropo merge cineva le meci?

 

Eu vin, dar daca nici acum nu ma lasa cu fularul Stelei la gat, chiar ca e ultimul meci la care vin la Steaua 2!

Daniel-Ionut14.11.2009 06:30

Echipa secundă a roș-albaștrilor joacă astăzi cu FC Snagov, incepînd cu ora 13:00. Printre puștii pregătiți de Leo Strizu se va regăsi și Ovidiu Petre, cedat de Stoichiță pentru ca mijlocașul central să mai bifeze un joc oficial pînă la reluarea campionatului. Steaua II ocupă locul 11 după 13 etape și contabilizează trei victorii, șapte rezultate de egalitate și trei infrîngeri.

red&blue_boy14.11.2009 10:36

Ar cam fi timpul pentru o victorie,daca nu,se cam afunda in clasament Steaua 2 .Mi-e ca iar facem egal...

Daniel-Ionut14.11.2009 14:11

:finger: Argaseala!

A bagat bilete si la Steaua 2...

 

Cand am plecat i-am zis ca am dat 5 ron p bilet degeaba si ridica din umeri ca prostu' :cursing:

bodanelu14.11.2009 15:22

si nu i-ai dat o flegma intre ochii aia de broscoi? sau nu l-ai injurat?

Daniel-Ionut14.11.2009 16:38

Era cu Neaga, si am zis sa nu il pun intr'o situatie proasta p bietul jucator :D