11.11.2005 13:13
Buna seara, sunt un infocat suporter al Stelei si as vrea sa va rog pe voi cei de aici de pe acest forum poate puteti sa ma ajutati in legatura cu procurarea unei casete sau dvd,cu memorabila finala din 7 mai 1986....nu o vreau gratis ,platesc.....
va multumesc mult
Cu stima, Alin
