FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

BARCELONA-STEAUA-7 MAI 1986

irlandezu11.11.2005 13:13

Buna seara, sunt un infocat suporter al Stelei si as vrea sa va rog pe voi cei de aici de pe acest forum poate puteti sa ma ajutati in legatura cu procurarea unei casete sau dvd,cu memorabila finala din 7 mai 1986....nu o vreau gratis ,platesc.....

 

 

va multumesc mult

Cu stima, Alin

bebeto11.11.2005 17:49

s-ar putea s-o gasesti la magazinul Steaua din spatele CCA.daca nu esti din Bucuresti atunci cel mai bine intra pe site-ul oficial steauafc.ro si intreaba acolo printr-un e-mail sau telefon.

ps:vezi ca si gsp are la downloud-uri mai multe secvente cu finala.