07.11.2009 00:18
Voi ce jocuri jucati pe net? Ma refer aici la "browser-games", nu la shootere
Eu joc eRepublik, un joc in care poti urma o cariera militara, politica sau poti deveni cel mai bogat manager din lume.
Puteti sa va faceti cont la: http://www.erepublik.com/en/referrer/Teodor.Radescu
