FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Jucati Pe Net?

TeodorR07.11.2009 00:18

Voi ce jocuri jucati pe net? Ma refer aici la "browser-games", nu la shootere :)) Eu joc eRepublik, un joc in care poti urma o cariera militara, politica sau poti deveni cel mai bogat manager din lume.

 

Puteti sa va faceti cont la: http://www.erepublik.com/en/referrer/Teodor.Radescu