FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

..::fac Comenzi Pe Ebay**state Si Europa::..

furryuta27.10.2009 07:09

Intermediez comenzi pe eBay. Tot ce aveti de facut este sa cautati produsul dorit si eu o sa ma asigur ca acesta va ajunge la dumneavoastra. Pot comanda orice : de la sosete adidasi, haine la laptopuri :) practic orice se trimite in Romania. Am comandat pentru mine si m-am gandit de ce sa nu fac asta si pentru altii(nu vor sa dea informatii bancare la siteuri sau pur si simplu e mai usor sa pui pe altu)

Comisionul este undeva la 15-20% dar nu este batut in cuie.

 

Contact:

Tel: 0752778648

YM: cri4adrian

 

Va multumesc si va astept cu eventualele comenzi

 

:steagcruce: