Sambata, 31.10.2009 , Steaua II va intalni pe Victoria Branesti meci contand pentru etapa a 12-a din Liga B.
Steaua II ocupa locul 9 in clasament(15p.), in timp ce Victoria Branesti ocupa primul loc (26p.)
Sambata, 31.10.2009 , Steaua II va intalni pe Victoria Branesti meci contand pentru etapa a 12-a din Liga B.
Steaua II ocupa locul 9 in clasament(15p.), in timp ce Victoria Branesti ocupa primul loc (26p.)
Meci greu.
Prevad prima infrangere acasa pentru Steaua 2 dupa mult timp. Poate prind jucatorii o zi buna si ma contrazic, ca de la antrenor nu am nici o asteptare....
CARE MERGE LA MECI SE JOACA PE TERENU 6 ???
CARE MERGE LA MECI SE JOACA PE TERENU 6 ???
terenul 5
Meciu' e duminica, ora 13:00.
Meciu' e duminica, ora 13:00.
Aiurea... ![]()
Mai frumos era sambata la 12 ca toata echipa la matineu ![]()
Deci?
Sambata sau duminica? ![]()
Duminica, asa scrie pe liga2.ro
CARE MERGE LA MECI ?? DETALI CUM PUTEM INTRA ? SI DACA AVEM INTERZIS PUTEM INTRA ?
CARE MERGE LA MECI ?? DETALI CUM PUTEM INTRA ? SI DACA AVEM INTERZIS PUTEM INTRA ?
Bineinteles ca poti intra ![]()
nimeni nu vine maine la meci??
nimeni nu vine maine la meci??
Eu ma ![]()
si eu mai vin cu un prieten , galeria cred sa este la Timisoara sper sa fim mai multi
veniti la meci fratilor ?
veniti la meci fratilor ?
Tu, eu si The Game!
Ajung 3 spectatori... ![]()
4 ca mai vin cu un prieten:))
BRIGADA ROS ALBASTRA / Becali URA NOASTRA / Gigi Becali MUIEEEE
HADETI LA MECIIIIIIIIIII
terenul 5
PLEACA DIN GHENCEAAA
****** BGS'u matii ![]()
![]()
Toti taranii s'au angajat la BGS...
Am fost la meci... mi'a dat biletel dla la intrare... cand sa intru nu ma lasa taranu **** d la BGS ca am fular la gat
si ca cica il scot sa ii incit paia...
Am stat prima repriza in spatele portii dupa aia am plecat acasa...
BGS!
LOOOOOOOOOOOOOL...nu te-a lasat la meci cu fularul echipei pentru ca ii inciti pe adversari?=)))))))))))))))))
LOOOOOOOOOOOOOL...nu te-a lasat la meci cu fularul echipei pentru ca ii inciti pe adversari?=)))))))))))))))))
Mda...
Asta e de cronica carcotasilor! ![]()
Dar e crudul adevar din Ghencea ![]()
Incredibil!Te duci la meciul echipei tale,cu fular cu insemnele echipei si n-ai voie !!! Ce a ajuns Ghencea ! **** you Becali si BGS !