24.10.2009 23:28
Vand telefon Sony Ericsson V630i , stare buna , il am de 1 an si ceva dar il folosesc de doar 3 luni.
Arata foarte bine , functioneaza excelent.Pretul este de 170 de lei negociabil si mai include si un card M2 de 256 mb , casti , cablu de date si bineinteles incarcator.De asemenea primiti si cutia telefonului.
Daca sunteti interesati astept PM.
