FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Sony Ericsson V630i Stare Buna

razvan2824.10.2009 23:28

Vand telefon Sony Ericsson V630i , stare buna , il am de 1 an si ceva dar il folosesc de doar 3 luni.

Arata foarte bine , functioneaza excelent.Pretul este de 170 de lei negociabil si mai include si un card M2 de 256 mb , casti , cablu de date si bineinteles incarcator.De asemenea primiti si cutia telefonului.

Daca sunteti interesati astept PM.