FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Tricou Steaua Original De La Marius Baciu Model 2008-2009

spfpls24.10.2009 14:23

Are pe spate nr. 17 si numele lui, e cu maneca lunga .

 

 

 

p.s. Eugen Baciu :D

post-66542-1256462612.jpg

post-66542-1256903697.jpg

post-66542-1256903714.jpg

Marius24.10.2009 15:33

Eugen adica... Marius a jucat la noi acu' cativa ani buni :)

cristy.steaua2125.10.2009 12:15

pret...?

spfpls26.10.2009 00:15
pret...?

 

 

250 lei, e masura M

Maye26.10.2009 07:44

250 de lei e suma de transfer a jucatorului, nu?

Daniel-Ionut26.10.2009 15:57
250 lei, e masura M

 

Ce'ai ma?

Pai tricou exact la fel il cumperi direct de la magazin cu Reducere 30%: 139,99 lei :blink:

 

cristy.steaua2126.10.2009 16:03
250 lei, e masura M

 

 

taceti mah...

asta are transpiratia lu` Baciu.. :))

Daniel-Ionut26.10.2009 16:12
taceti mah...

asta are transpiratia lu` Baciu.. :))

 

Dute baaaa...

Nici daca vine Baciu la usa si mi'l aduce nu as da dublu p el :huh:

crx28.10.2009 16:22
250 lei, e masura M

 

"M" purta Nesu, dar cine stie poate d-asta la dat Baciu ca lui ii era mic :crazy: oricum daca nu mai lasi din pret, la pretu asta nu-l vinzi.