24.10.2009 14:23
Eugen adica... Marius a jucat la noi acu' cativa ani buni ![]()
pret...?
pret...?
250 lei, e masura M
250 de lei e suma de transfer a jucatorului, nu?
250 lei, e masura M
Ce'ai ma?
Pai tricou exact la fel il cumperi direct de la magazin cu Reducere 30%: 139,99 lei ![]()
250 lei, e masura M
taceti mah...
asta are transpiratia lu` Baciu.. ![]()
taceti mah...asta are transpiratia lu` Baciu..
Dute baaaa...
Nici daca vine Baciu la usa si mi'l aduce nu as da dublu p el ![]()
250 lei, e masura M
"M" purta Nesu, dar cine stie poate d-asta la dat Baciu ca lui ii era mic
oricum daca nu mai lasi din pret, la pretu asta nu-l vinzi.