FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Renault 21 Si Renault Laguna

Maye19.10.2009 08:31

Renault 21

-an fabricatie 1988

-motor 1.7 , benzina

-instalatie gaz

-front electric

-acte si plati la zi

-stare buna de functionare

-pret 1000 euro NEGOCIABIL

 

Renault Laguna

 

- an fabricatie 2000

- Motor 1.6 , benzina

- full electric

- mp3 player

- stare foarte buna de functionare

- acte si plati la zi

- pret 4850 euro negociabil

 

 

Pentru relatii astept PM.

bodanelu19.10.2009 09:30

faci afaceri? :D

Maye19.10.2009 18:03

ne impinge foamea taica...

Daniel-Ionut20.10.2009 18:19

Ia uite unde era "dilãrul" :naughty:

Cand o sa imi cumpar masina te caut.

Ronnie21.10.2009 14:52

Da' ce facusi ma? Te-ai apucat de treburi necurate?

 

Asta e bandit!

MoWeed21.10.2009 16:50

Asta va tapeste. Ambele masini au motor de Dacie, nu-l ascultati

Maye22.10.2009 08:31

Hai ba ca nu e teapa.Dati si voi mai departe ca am nevoie de bani :D

Maye07.11.2009 09:50

Tin sa redeschid topicul.

 

Dati si voi anunt in ziare :D

MoWeed07.11.2009 10:18

Zi-le mah si ca Laguna are semnul de la naic mare si vopsit pe lateral

Maye07.11.2009 10:19

Semnul de la Jike mai degraba.

MoWeed07.11.2009 10:21

Si poza lui Guta

Maye07.11.2009 10:29

Pe parbriz.

Daniel-Ionut07.11.2009 11:56

Nu cumparati nimic pana nu ma contactati sa le fac o verificare ambelor masini! :D

PS: Am diploma de mecanic auto... (doar in acte) :))

Maye07.11.2009 20:34

Pai tu nu ai 18 ani ma...cum conduci?

1on07.11.2009 23:36

Dacă e la liceu de profil am impresia că le dă inainte.

Maye08.11.2009 07:41
Dacă e la liceu de profil am impresia că le dă inainte.

Probabil ca da.Dar tot nu au voie sa-l foloseasca.

Daniel-Ionut08.11.2009 08:30
Probabil ca da.Dar tot nu au voie sa-l foloseasca.

 

1 Am 18 ani.

2 Vezi ca la terminarea cls a 11 am luat diploma de mecanic auto.

Si vezi ca as putea sa o folosesc... da'; nu ma pasioneaza asa ceva :P

 

Deci ciocu' mic si joc de glezne!

NU CUMPARATI NIMIC! :yes:

Maye08.11.2009 09:10

Taran de capitala.

Ronnie08.11.2009 09:57
Pentru relatii astept PM.

 

Gay

Maye08.11.2009 10:10
Gay

homofobule.

AG12.11.2009 07:28

maine sa bagi si x6'le lui nea limbi la vanzare :))

Maye12.11.2009 13:32

La fier vechi eventual.

Deci...cine mai doreste , cine mai pofteste un Renault?:D