18.10.2009 18:53
cine are meciu cand am batut cu 6-0?
cine are meciu cand am batut cu 6-0?
meciu asta e ala pe cand juca Elton la Steaua?ca s-ar putea sa il am eu pe un dvd
da.....
o sa il caut si o sa vad daca il am
Elton a jucat in National-Steaua 0-3 cand a dat Iacob gol din cate stiu eu
Eu cred ca STELIST 86 se referea la meciul asta: http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/3223
da...asta e
am fost la meciul ala ![]()