FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-f.c National

STELIST 8618.10.2009 18:53

cine are meciu cand am batut cu 6-0?

AndyTytanBoys21.10.2009 14:59

meciu asta e ala pe cand juca Elton la Steaua?ca s-ar putea sa il am eu pe un dvd

STELIST 8621.10.2009 17:43

da.....

AndyTytanBoys22.10.2009 14:21

o sa il caut si o sa vad daca il am

f234567k27.10.2009 17:25

Elton a jucat in National-Steaua 0-3 cand a dat Iacob gol din cate stiu eu

KERATOCONUS27.10.2009 17:55

Eu cred ca STELIST 86 se referea la meciul asta: http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/3223

STELIST 8630.10.2009 11:13

da...asta e

valentin2day31.10.2009 01:33

am fost la meciul ala :yes: