FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

demisia

timaru06.11.2005 16:43

cer demisia lui Mihai Stoica(stiu ca voi fi luat la misto ).

1. pt cuvintele pe care i le-a adresat lui munti

2. pt incapabilitatea de a conduce un asemenea club( nu e de nasul lui,intai sa invete bunele maniere si dupa aia sa vorbeasca).

3. este in raca cu toata lumea si se crede expert in fotbal(ne strica imaginea)

 

nu stiu cati sunt deacord cu mine dar eu consider ca ascest MM este o pata neagra pt Steaua. si prin urmare s-si dea demisia daca are onoare. dar va zic eu ca nu are, nu si-a dat-o el dupa ce l-a lovit pe blegul ala.

SteauaToronto06.11.2005 16:50

Te rog discuta acest lucru la topicul asta despre MM:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1758!

 

 

Multumesc!