Dupa cum stiti fcsteaua.ro organizeaza un concurs de tragere la sorti!
Ca sa intrati in tragere trebuie sa raspundeti corect la 5-10 intrebari despre istoria Stelei!
Vor fi 3 castigatori care vor castiga cate un DVD cu un meci!!!
Deja primul concurs a inceput aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1964
castigatorii vor lua dvd-uri cu Steaua - Lens 4-0!
Acum deschid acest topic pentru a va ruga sa votati ce meci vreti la urmatorul concurs!
Voi face un poll cu meciurile pe care Armonovici le are PANA ACUM
! Apropo sa-l felicitati pe baiatul asta este un baiat extraordinar!!!![]()
Inca o data aici e primul concurs:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1964
si tragerea la sort se va face pe 15.11.2005!
