FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua Il 1-1 (0-0)

Dragoshel11.10.2009 07:14

juniorii Stelei vor intalni astazi de la ora 11:00 pe gloria buzau meci contand pentru etapa a 9-a, a Ligii a II-a. Meciul va fi transmis de sport.ro

gio_stgloria11.10.2009 07:16

imi pare rau , da buzaul bate azi :thumbsup: , sunt prea buni :D

Bogdan4Steaua11.10.2009 07:44

Meciul va fi unul disputat... nu vad de ce Gloria ar castiga 100%.

gio_stgloria11.10.2009 07:55

daca nu pleca de la -8 puncte, gloria se batea din nou la promovare. ar fi avut acum 18 puncte si ar fi fost pe 2.

Kellerman11.10.2009 08:21

Ce frumos se aude "**** Gigi" din tribune, bravo !

gio_stgloria11.10.2009 08:23

pe la 12 plec din buzau si n-am putut ajunge la meci, m-as fi dus si eu acolo sa ma comport ca un derbedeu.

eu_jimmy11.10.2009 08:45

Cine poate sa dea mai multe detalii despre portar si despre jucatorul cu nr 7(Tomas).Parca nu erau la Steaua 2

Dragoshel11.10.2009 09:34
Edgars Portnojs(portar), in varsta de 20 de ani, este din Letonia si a venit liber la Steaua, ultimul sau club fiind modesta Blazma Rezekne, ocupanta a locului 7 in prima Liga letona. Portnojs are un singur meci, cu Skonto Riga, in care a primit 7 goluri.
eu_jimmy11.10.2009 09:56

Poate au fost 7 goluri imparabile:P.Oricum e tanar si nu strica sa aducem jucatori tineri de perspectiva care sa creasca la Steaua2.

Alinutzu194711.10.2009 11:09

Am vazut meciul . Rusu n-are ce cauta nici la Steaua II ,a fost cel mai slab . Cine au fost " derbedeii " din tribuna care au cantat aproape tot meciul ?

 

Daniel-Ionut11.10.2009 12:43

Frumos golul, in rest... au ratat mult, Rusu nu avea voie sa rateze de acolo cu 15.000 d preluari in careu... ce sa caute asta la prima echipa? :blink:

mircea_1011.10.2009 14:37

cat s-a terminat?

Ronnie11.10.2009 15:40

1-1.

 

Dupa aceasta etapa, Steaua II este singura echipa din Liga 2, seria A fara ingfrangere.

Daniel-Ionut12.10.2009 15:19
Dupa aceasta etapa, Steaua II este singura echipa din Liga 2, seria A fara ingfrangere.

 

Inseamna ca avem un viitor stralucit :rolleyes: